Mozna teraz bezpiecznie... wylaczenie komputera

Marcin1700

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 21, 2004
Posty
39
Witam
Mam pytanie jak wylaczyc w windowsie 2000 komunikat przy zamykaniu systemy "Mozna
teraz bezpiecznie wyłączyć komputer". SZukalem wszedzie odpowieszi ale nigdzie nie znalazlem rozwiazania :? a taki szczegol potrafi denerwowac.
Z gory wielkie thx
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
To mialo chyba cos wspolnego z hibernacja jak dobrze pamietam, dokladnie nie jestem w stanie odpowiedziec....
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Panel Sterowania -> Opcje Zasilania: zakładka Zaawansowane zarządzanie energią APM i tam zaznacz opcję: Włącz obsługę zaawansowanego zarządzania energią.
 

Marcin1700

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 21, 2004
Posty
39
<div class='quotetop'>CYTAT("Vardi")</div>
Panel Sterowania -> Opcje Zasilania: zakładka Zaawansowane zarządzanie energią APM i tam zaznacz opcję: Włącz obsługę zaawansowanego zarządzania energią.[/b]
Zbyt piekne zeby bylo prawdziwe... Fakt ze komunikat sie juz nie wyswietla ale komputer sie restartuje zamiast wylaczac :?
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
O wlasnie, APM :)
Jeszcze w takim razie musisz poszperac w biosie.
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
<div class='quotetop'>CYTAT("Marcin1700")</div>
<div class='quotetop'>CYTAT("Vardi")
Panel Sterowania -> Opcje Zasilania: zakładka Zaawansowane zarządzanie energią APM i tam zaznacz opcję: Włącz obsługę zaawansowanego zarządzania energią.[/b]
Zbyt piekne zeby bylo prawdziwe... Fakt ze komunikat sie juz nie wyswietla ale komputer sie restartuje zamiast wylaczac :?[/b][/quote]

Mi to działa poprawnie czyli komputer wyłącza się sam.
 

ziomekthc

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2005
Posty
4
co oni ci tu pisza. wystarczy zmienic wpis w rejestrze. teraz dokladnie go nie pamietam. ale napisz na gg 6883735 to moze go szybko znajde. to jest 100% sposob.
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Prozaiczne pytanie, ale czy obudowa ATX ?
 
Do góry Bottom