MS Visual C# 2010 Express jako portable

marcin82w

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2012
Posty
1
Witam Was.

Mam problem ze stworzeniem pakietu Visual C# 2010 Express portable. Tworzę w VMWare thinapp. Moja aplikacja portable (która jest środowiskiem programistycznym Visual C# 2010 Express) odpala się tylko i działa na komputerze na którym ją tworzyłem. Na innych komputerach przy próbie odpalenia otrzymuję komunikat o niepoprawnych danych licencyjnych - Invalid license data. Reinstall is required, po zaakceptowaniu aplikacja kończy działanie. Nie zadziała również na komputerze, na którym była instalowana jeżeli przywrócę system z obrazu dysku (obraz dysku wykonany tuż przed instalacją VC# 2010, dokładnie ten sam system, na którym był instalowany VC# 2010) Nie uruchamia się również, jeżeli po odzyskaniu systemu ponownie zainstaluję VC# 2010.

Starsza wersja środowiska programistycznego Visual C# 2008 Express jako portable działa wyśmienicie na innych komputerach. Nowsza przy instalacji zapisuje jakieś dane dotyczące licencji, które później są sprawdzane przy uruchomieniu. Wygląda że w trakcie instalacji instalator zapisuje jakieś dane, które należą tylko do tej konkretnej instalacji. Jeżeli ich nie odnajduje, nie uruchamia się.

Czy ktoś już może próbował stworzyć i odpalić Visual C# 2010 jako portable ?

Edit

Ja się poddaję, próbowałem nawet przywrócić sam rejestr n nowym systemie przed uruchomieniem pakietu z aplikacji portable. Po instalacji i wykonaniu aplikacji portable zrzuciłem zawartość rejestru do pliku, po wgraniu systemu z kopii załadowałem wcześniej stworzoną kopię do rejestru nowego systemu, niestety również krzyczy "Invalid license data".
 
Ostatnia edycja:

truman

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2012
Posty
1
W związku z przybywającą ilością tematów dotyczących TIBII, Metina i reszty MMORPG informuję wszystkich użytkowników, iż KAŻDY post i temat dotyczący tych gier zostanie usunięty, użytkownicy odpowiadający w tych tematach dostaną ostrzeżenia, a ich autor natychmiast zbanowany - bez wyjątków!!
 

brownjett

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2013
Posty
1
Nie potrafie jakoś przełamać się do różnych systemów z GNOME poprostu te kolorki na start mnie tak odrzucają że nie widze przyszłości niby po konfiguracji jest ok ale zgadzam się z HeadShotem pod tym względem że brak oprogramowania na poczatku drażni i odpycha
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Nie potrafie jakoś przełamać się do różnych systemów z GNOME poprostu te kolorki na start mnie tak odrzucają że nie widze przyszłości niby po konfiguracji jest ok ale zgadzam się z HeadShotem pod tym względem że brak oprogramowania na poczatku drażni i odpycha
A co to ma do tematu?
 
Do góry Bottom