msconfig - zablokowany

Daaniell30

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2005
Posty
31
Jak pewnie juz wiekszosc wie, rozkaz pod cmd przydatny do ustalania, jakie procesy laduja sie przy starcie kompa. U mnie niestety nie moge odpalic, gdyz pojawia sie komunikat, ze plik nie moze zostac odnaleziony, lub brak odpowiedniej biblioteki. Ktos moze mi wyjasnic, jak sprawdzic, czy konfiguracja mojego pc jets wlasciwa, lub w jaki sposob doinstalowac potrzebne komponenty, by rozkaz dzialal.
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
smile.gif


msconfig glownie jest blokowany celowo przes wirusy/trojany dlatego czesto nie dziala.

Mozesz uruchomosc komputer w trybie awaryjnym (przy starcie komputera wciskac kilka razy (aby trafic w odpowiednie miejsce
<
klawisz F8 czasem F5.
W trybie awaryjnym sprubuj start->uruchom-> msconfig

Mozesz uzyc zewnetrzego programu do zarzadzania rejestrem systemowym, plikami i Autostartem RegCleaner lub inny podobny TUTAJ.

Ogolnie polecam na poczatek skanowanie komputera skanerem on-line i Ad-Aware
Panda Active Scan
Spyware
Symantec
Avast
Kaspersky
Tutaj
AD-Aware program wykrywajacy i usuwajacy aplikacje szpiegujace.
GData Narzedzia do usuwania roznych wirusow.

Na pewno cos Ci sie przyda
smile.gif


aniolek
smile.gif
 

Daaniell30

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2005
Posty
31
osobiscie mysle, ze to wina systemu, ktory jets tak przekonfogurowna,y ze az blaga o format c. Ale naturaleni zrobilem jak mowiles. Przeskanowalme ad aware a pozniej sporbuje w trybie awaryjnym.
Thx
 

gortha

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2006
Posty
1
tez mialam podobny problem
winnym okazal sie mswindtc.exe
jak masz avasta i raz zlapales tego wiruska to bedzie sie najprawdopodobnie odnawial i bardzo trudno go usunac sprawdz tez czy nie masz pliku htisnt.exe to one powoduja te problemy
zrobilam formata i zainstalowalam sobie kerio i antivira no i wylaczylam poslanca jak narazie od ok 2 miesiecy nie mam problemow
sprawdz
pozdrawiam
 
Do góry Bottom