Nabijanie głosów

eragon32174

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2013
Posty
1
Witam!
Mam pytanie :) Moja klasa startuje w konkursie na najlepszą klasę w naszym regionie. Niestety uczciwie tego nie wygramy, ponieważ konkurencja nabija sobie po kilkaset głosów w godzinę, przez noc było to ok 1000 głosów a jak na 17 tys. miasto jest to raczej niemożliwe.
W konkursie można oddać jeden głos dziennie z jednego IP. To jest link do konkursu:
http://oborniki.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/152,klasa-iib-z-lo-oborniki,5710,id,t,kid.html
I tutaj moje pytanie: Czy może mi ktoś podać jakiś dobry program do zmieniania bądź maskowania IP, nabijania głosów albo jakiś pomocny sposób do nabicia jakiejś liczby głosów, np. jak napisać program do tego ?.
Z góry Thx ! :)
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
I tutaj moje pytanie: Czy może mi ktoś podać jakiś dobry program do zmieniania bądź maskowania IP, nabijania głosów albo jakiś pomocny sposób do nabicia jakiejś liczby głosów, np. jak napisać program do tego ?.

Do zmieniania IP jest tor, proxy. Jeżeli jest tak jak piszesz i można oddać jeden głos dziennie z jednego IP to zostaje Ci albo szybkie zmienianie IP albo botnet do głosowania (to tylko teoria, nie stać Cię na botnet). No jeszcze możesz włamać się do bazy danych i dodać sobie miliard punktów ale nie oszukujmy się ;). Tor to chyba najlepsze rozwiązanie w tym wypadku, więc pobierasz tora z https://torproject.org i w Vidalii klikasz "Użyj nowej tożsamości" i tylko odświeżasz stronę. Zakładając, że oddanie głosu i zmiana IP zajmie Ci 5 sekund, w ciągu minuty oddasz 12 głosów, w ciągu godziny 720 itd., itd. Zwołaj kolegów i koleżanki bo sam się wykończysz. Acha, nie zdziw się jeżeli IP z tora będzie blokowane przez skrypt (ostatnio blokowanie tora stało się modne).
 

zus1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2013
Posty
41
mój też;] a tak na marginesie zmień adres w linku bo na tą chwile -> wchodząc po linku leci referer w ciasteczku z tej strony łącznie z tematem i całą resztą - tak na wszelki wypadek, gdyby któryś admin to przeglądał.

A wracając do tematu, na szybko nic na niej nie widać, ale możesz:
1. ukryć link do głosowania i wysyłać znajomym, żeby klikali
2. jeśli masz adsl, lub modem (ciekawe czy ktoś z tego jeszcze korzysta) - po każdym głosowaniu rozłączyć neta i ponownie głosować
 
Ostatnia edycja:

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Przecież to zwykły formularz, najprawdopodobniej w PHP. Napisałem kiedyś kod w C++, który wysyła zapytanie POST/GET do strony przez gniazda (Winsock) za pomocą proxy. Niestety nie mam aktualnie czasu przerabiać tego dla Ciebie, ale może kogoś tutaj znajdziesz nie jest to trudne. Łączysz się do serwera proxy, a potem odpowiedni nagłówek HTTP wysyłasz.
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Daj ten kod, nigdy nie zajmowałem się obsługą proxy w C, pobawię się i przy okazji mu go przerobię.
 

paka747

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2011
Posty
4
Witam, mam ten sam problem co twórca tematu. Chciałbym nabić trochę głosów na stronie:
http://opolelubelskie.naszemiasto.p...a-pawla-ii-w-kluczkowicach,6336,id,t,kid.html
Używam do tego programu HitFaker jednak nie umiem go prawidłowo skonfigurować. Może wiecie jak powinienem go ustawić aby nabijał głosy? Są w niem 2 metody POST i GET i nie wiem której użyć oraz czy używać referers czy też nie. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
 
Do góry Bottom