NastyXP - problem

Verona

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2008
Posty
4
Witam. Robię na kumplu testy NastyXP (o wszystkim wie). Zrobiłem serwer, pojawił się na liście w programie oraz w folderze. Wysłałem mu to a on uruchomił. Przyszła wiadomość Server GGhaker dostępny :> no to uruchamiam program a tam czerwone słoneczko :/ Serwer mam zapisany w programie i na liście kontaktów. Na liście jest dostępny, a w programie nie, dlaczego?
 

timpler

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 28, 2008
Posty
95
może ma otwarte porty, ale komp gdzie on jest blokuje go, albo blokuje wykorzystanie danego portu. Serwer otworzył port, połączył się z GG ale nic dalej robić nie może, maybe jest zablokowany/blokowany lub nie może wysyłać zapytań do gg...
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Jeśli chodzi Ci o to ze w kliencie jest niedostepny to widze tylko 2 wyjscia:
zepsuty klient (np. zle wybrany serwer gg)
masz zablokowanego klienta przez FW
 

robertoaggini

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
2
uzywałem nasty dosc dlugo
na 90 ;procentach komputerow nasty laczy sie tylko raz przy odfpaleniu potem juz nie chce sie laczyc
zdarzy sie tak ze po iesiacy znow zaswieci si esloneczku i mozna hakowac i tak naprawde od niczego to nio zalezy
widzialem jak ofairy mialy wlaczone antywirusy a nasty dzialal jak zloto na 20 ofiar 4 chodzly kazdego dni abez problemu
 

pletwal_blekitny

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2009
Posty
8
<div class='quotetop'>CYTAT(robertoaggini @ 30.09.2008, 19:54) <{POST_SNAPBACK}></div>
uzywałem nasty dosc dlugo
na 90 ;procentach komputerow nasty laczy sie tylko raz przy odfpaleniu potem juz nie chce sie laczyc
zdarzy sie tak ze po iesiacy znow zaswieci si esloneczku i mozna hakowac i tak naprawde od niczego to nio zalezy
widzialem jak ofairy mialy wlaczone antywirusy a nasty dzialal jak zloto na 20 ofiar 4 chodzly kazdego dni abez problemu[/b]



dokładnie mam ten sam problem o którym pisze kolega u góry w 1 poscie.
Czy zatem jest mozliwosc wydania komendy serwerowi z poziomu gadu gadu ?
cwicze z kuzynem i nie wychodzi
<


mam kilka pytan, prosze o pomoc.

Tzn, wyslalem tez serwer kuzynowi, na liscie gg jest zolte sloneczko online a w kliencie czerwone
<

i nie moge sie polaczyc
<
czy mozna zatem w gg rozpoczac rozmowe z serwerem i wpisac jakas komende
ktora by naprawila problem i serwer bedzie online w nastyxp ?

tak przy okazji mam ip kuzyna i czy to moze jakos pomoc w polaczeniu sie ?

czy w ogole pisanie do serwera z gg jest jakos niebezpieczne, ?

Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Ps. czy to zalezy tez od sieci. Jesli ktos ma sam neostrade a ktos inny jest w sieci ktora sklada sie z 80 komputerow
czyli wspolne ip to czy to tez moze byc powod ?
 
Do góry Bottom