Nauka crackme

lankusiek

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2009
Posty
28
Hejka znowu.
Chciałem się nauczyć crackingu możecie mi polecić jakieś książki (PL) związane z tym tematem? A może znacie jakieś strony (PL) opisujące Cracking. Znalazłem trochę tutoriali odnośnie SoftIce ale z tego co się orientuję to na Win7 to nie działa. Używałem do nich OllyDbg ale niestety nie mogę się jeszcze połapać. Poszperałem na allegro ale nic konkretnego nie znalazłem. Mógłby mi ktoś pomóc wystartować na orbitę? :)

Passcal, c++, liznąłem Asm. teraz chyba najwyższy czas zacząć cracking (;

pozdrawiam.
 

Nether62

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2010
Posty
19
Nic na hurra.
Pascal i c++, nie zrobi z Ciebie crackera.
Na początek polecam opanować linuxa przynajmniej w stopniu średnio-zaawansowanym.
 

lankusiek

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2009
Posty
28
[Pascal i c++, nie zrobi z Ciebie crackera.]
[Na początek polecam opanować linuxa]

Rozumiem ,że automatycznie znajomość Linuxa robi z ludzi crackera.
Poza tym kto powiedział ,że programowanie robi zemnie crackera? Za dużo chyba masła jesz xD
I coś mi się nie chce wierzyć ,że aby crackować jakieś proste aplikacje muszę przenosić się na Linuxa
Ludzie opanujcie się ja nie chce być jakimś fanatykiem crackingu tylko chce liznąć ten temat.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
hxv napisał Ci:
Dokładnie, znajomość linuxa będzie niezbędna do analizowania aplikacji dla win.
To była ironia, przeczytaj dokładnie to co napisał... Jeżeli nadal nie rozumiesz to hxv chodziło o to, że "co da komuś znajomość Linuksa jeżeli ma analizować aplikacje na Windowsa" czyli, że Nether62 napisał Ci jakieś bzdury ;).
 
Do góry Bottom