neostrada-numer Ip

marcin_86

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2006
Posty
10
to się aż w głowie nie mieści że mogą być takie problemy żeby namierzyć kogoś kto ma neo.... ciągle na WAS licze więc wysilcie szare komórki jakby można było go zlokalizować.. Pozdrawiam
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by marcin_86
to się aż w głowie nie mieści że mogą być takie problemy żeby namierzyć kogoś kto ma neo.... ciągle na WAS licze więc wysilcie szare komórki jakby można było go zlokalizować.. Pozdrawiam

Zadzwon na policje lub wypeln forumlaz zgloszeniowy na stronie tp!!!!
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Linkow nie mam, sam sprawdzalem czy host sie zmienia.
Ale tak na logike: jesli IP sie zmienia to co za interes by miala Telekompromitacja Polska SŽ.A. skoro zamiast podawac IP mozna podac hosta, zrobic sobie alias na tego hosta i stawiac na swoim kompie servery jakie wymarzymy :whoeva:
 

marcin_86

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2006
Posty
10
Wypełniłem formularz na stronie tp... mam nadzieje że nie będę miał z tego tutułu jeszcze problemów bo jak wcześniej pisałem niezbyt legalne oprogramowanie mam.... Pozdrawiam !!

[ Dodano: 10-04-2006, 23:07 ]
tepsa odp że nie mogą mi udzielić takich informacji i że jeżeli mi coś sie niepodoba to mam to zgłośić na policje.. Zablokowałem wiadomości od nieznajomych i mam spokój... jednocześnie pisze do niego z innego nr gg ale nigdy nie umię go spotkać... zawsze się miniemy ale kiedyś go dopadne :faja:
 
Do góry Bottom