nie keylogger ale iopus starr

bonik

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2003
Posty
5
Witam, może ktoś wie w jaki sposób można odczytać zaszyfrowane pliki slog.sys w tym programie, w starszych wersjach nie było z tym problemu. Drugi kłopot to konfiguracja dotycząca wysyłania logów na maila odpowiada mi tak - pop.mail.interia.plCannot find SMTP/POP3 server.
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by bonik
Drugi kłopot to konfiguracja dotycząca wysyłania logów na maila odpowiada mi tak - pop.mail.interia.plCannot find SMTP/POP3 server.
bo nie ma czegos takiego jak pop.mail.interia.pl. Jest poczta.interia.pl...
 

bonik

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2003
Posty
5
kiedy wpisuję jak powyżej podałeś odpowiedź mam taką - poczta.interia.plPOP3 returned error.-ERR authorization failed.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by bonik
kiedy wpisuję jak powyżej podałeś odpowiedź mam taką - poczta.interia.plPOP3 returned error.-ERR authorization failed.

odpowiedz sobie sam napisałeś "authorization failed"
musisz znalezc serwer smtp ktory nie wymaga autoryzacji
serwer smtp.o2.pl jest bez autor. mozesz go uzyc o ile masz konto na o2 najlepiej stare konto, bo nowe konta obsluguje serwer poczta.o2.pl a on jest z autoryzacja. (wiekszosc serwerow jest z autor.)
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by bonik
kiedy wpisuję jak powyżej podałeś odpowiedź mam taką - poczta.interia.plPOP3 returned error.-ERR authorization failed.
Tak jak powiedzial poprzednik - kwestia auroyzacji. Interia wprowadzila cos takiego jakies kilka miesiecy temu :/

Jesli nie chcesz sie rpzesiadac na wspomniane przez poprzednika konto na o2 i koniecznie chcesz zostac przy interii to skorzystaj z innego keyloggera (bo to o niego chodzi, nie ?), takiego ktory wysyla logi nie na maila tylko na FTP. Kliknij tutaj:

http://www.areyoufearless.com/modules.php?...tit&lid=117

i sciagnie ci sie niewielki zgrabny keylogger ktory wlasnie na FTP wysyla logi. Jak masz konto na interii to z ftp-em nie bedzie problemu...
 

bonik

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2003
Posty
5
Dzięki Wam za podpowiedzi, najbardziej zależy mi na pierwszym pytaniu, bo na ucho mi maile kiedy logów nie mogę odczytać. Konto na tlenie mam, wiec jak nie na interii to na o2 powinno się udać. Rob Twój link wyświetla mi na stronie error 403, czy jest taki keylogger, którego nie byłoby widać w menedżerze urządzeń i podczas startu? Podrzućcie nazwę albo linka a to link do starra jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć
http://www.iopus.com/starr.htm
a tutaj seriale
//nieaktywny link
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom