Nie rozumiem tego ;/

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Widze ze Kaht to juz kompletna dupa i nigdzie nie mozna go nikomu wwalic do systemu ale nie o to chodzi. Kaht jest exploitem i jest w rozszerzeniu .exe a te ktore wszystkie tutaj widze maja rozszerzenie .txt . wogole nie rozumiem dlaczego a nawet jezeli to jak mam bardzo przepraszam za pomoca lini komend wwalic damemu IP na komp?
plx help ;(

A kurna teraz wogole widze ze wzorujac sie na tym poradniku :
zakladam, ze masz juz sciagnietego kahta...
xpek nie ma dosa.
ma wiersz polecen.
Kod:
start->uruchom-> cmd lub command [enter]

teraz zakladam, ze masz go np na d: w katalogu kaht
piszesz:
Kod:
d: [enter]

Kod:
cd kaht [enter]

wpisujesz:
Kod:
kaht.exe 80.80.80.79 80.80.80.81 [enter]

zakladajac ze twoj kumpel ma 80.80.80.80
jesli kaht sie polaczy to zobaczysz to na ekranie.
poszukaj na forum tematow o kahcie.[/code]

Kurde caly czas jak biore np komende jakas to mi daje informacje tylko o moim kompie a nie o ofierze ktora ma tutaj np IP pomiedzy 80.80.80.79 80.80.80.81
O co chodzi kurde? ;/

@down
sry chodzilo mi o .txt zagapilem sie ;p
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Originally posted by Pakerq
Kaht jest exploitem i jest w rozszerzeniu .exe a te ktore wszystkie tutaj widze maja rozszerzenie .exe .

ehh... o co ci chodzi? :/

@EDIT

Juz poprawione
<
sorry...
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
poczytaj co to jes explolit na wikipedi , poszukaj na www.google.pl lub przeczytaj faq ktore znajduje sie na w dziale tutoriale lub przeczytaj faq greensneaka ktory znajduje sie na www.s-zone.be
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Pakerq
A ja sie pytalem co to jest exploit?
Nie, pytalem sie o cos innego..
nie umiesz obsluzyc kahta to sobie daruj w ogole temat "hackingu" (lub raczej pseudo hackingu - whatever.... )
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Dokladnie o to mi chodzi moze ktos zajarzy :
nie no kurna mac biore start --uruchom "cmd" pojawia mi sie linia komend podaje linie komend do tego folderu gdzie jest jakis exploit no i wtedy robie to co podaje jeden poradnik jak juz podalem sciezke to pisze dalej : nazwaexploita.exe <ip o jeden nizsze tego kogo chce miec dostep do dysku> <ip o jeden wyzsze tego kogo chce miec dostep do dysku> i daje enter i (auto cenzura) nie mam wcale dostepu do kompa pisze mi ze niby wszystko ok ale tak naprawde to nic nie moge zrobic ;/

O co chodzi? uzywalem tez jakis innych exploitow i (auto cenzura) nadal nie wiem co robic ;/
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
A moglbym wiedziec jakiego Ty uzywasz i ewentualnie jezeli nie ma takiej opcji to powiedz jakiego mam uzywac :/ i wracajac do tematu wszystkie maja rozszerzenie .txt
<
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Originally posted by Pakerq
A moglbym wiedziec jakiego Ty uzywasz i ewentualnie jezeli nie ma takiej opcji to powiedz jakiego mam uzywac :/ i wracajac do tematu wszystkie maja rozszerzenie .txt
<
Znaczy sie ja?
Dobra, zdradze ci: Nie bawi mnie to i mam gleboko gdzies exploity, interesuja mnie poprawki na bugi a nie ich praktyczne wykorzystanie.
 
Do góry Bottom