Niebieski ekran, czyli klopot z kompem =)

Speedie88

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2006
Posty
148
Nie wiem co jest? Od pewnego czasu wyskauje mi niebeiski ekran, pisze tam, ze cos o bledach, a na dole zrzucanie pamieci fizycznej, podany jest takze plik smwdm.sys<-----ktory odpowiada za dzwiek(chyba). Raczej nie ejst to zwiazane z wirusem, ale moze ktos bedzie wiedzial co jest grane.
 

3boot

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2006
Posty
81
Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty dzwiekowej
<
 

Speedie88

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2006
Posty
148
Ale ja mam zintegrowana karte dzwiekowa, to jak mam zaaktualizowac sterowniki?
 

SmallPetPan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2005
Posty
11
A może CI się komputer przegrzewa i system żęby nic się nie zjarało wyłącza ? Miałem kiedyś ten problem - pomogło wyczyszczenie wszystkiego w okolicach procesora i jego chłodzenia.
 

Speedie88

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2006
Posty
148
SmallPetPan calkiem mozliwe, thx, jutro spróbuje wyczyscic, tobie tez 3boot, macie pomógł.
 

Haker_88

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2004
Posty
3
Według mnie masz problemy z dyskiem ..pewnie masz błędy jakieś ewentualnie wejdź sobie w Mój komputer >>> Właściwości >>> Zaawansowane >>> Opcje Uruchamiania i odzyskiwania .
Tam gdzie masz Zrzut pamięci ....ustaw na Brak powinno pomóc
smile.gif
 

Speedie88

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2006
Posty
148
Ja juz nie moge z ta winda porypana, nic nie pomoglo(choc myslalem, ze pomoze) zainstalowalem stery, odkuzylem okolice procka, nawet próbowalem ten zrzut pamieci, ale to nic nie dalo komp poprostu sie resetowal bez wyswietlenia zadnej inforamcji. Czy ma ktos jescze jakies pomysly? Wiem, ze zawsze pozostaje format lub reinstalke systemu, ale narzie chce wszystkie mozliwe sposoby na naprawe tego bledu. Prosze o pomoc.
 

Robinson

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2006
Posty
5
Brakuje najistotniejszej informacji, czyli przy bluescreenie komp poda nr błędu i ew. nazwe
To pozwoli sprecyzować przyczynę błędu, wtedy można szukać dopiero rozwiązania
 

Pepi

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
245
oprucz tego dodałbys jakies info na temat swego hardware i jaki system siedzi na tym :!:

_zabawa w wróżke_
byc moze jest tak ze masz procek AMD nawet ten 64bit i uzywasz softu jakiegos chocby AV czy FW który był optymalizowany pod 32bit procki Intela i tu masz zwis
Kiedys sie spotkałem z takim czyms i trzeba bylo tylko soft zmienic i nie bylo problemu
_koniec zabawy w wróżke_
 

b4rt3kk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2005
Posty
78
mnie sie taki ekran pojawia jak podkrecalem kompa. Za duze takty procka albo pamieci i odrazu lecial bluskrin
smile.gif
sproboj wlaczyc sobie w biosie LOAD OPTIMIZED SETTINGS czy cos takiego
<


pozdro
smile.gif
 

Speedie88

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2006
Posty
148
Juz chyba wiem co bylo tego przyczyna. Wydaje mi sie Sygate Personal Firewall. Jak na razie sie nie pojawia bluescreen. Config mojego kompa: P4 2,4GHz, 512 RAM(good ram) Pł gł Asus P4PX/TE, Radzio 9200 SE, Winda XP SP2.
 
Do góry Bottom