Niedziałające PHP, ściagnie PHP i jak się włamać do bazy.

Ukryty_Samuraj

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 5, 2006
Posty
10
Trzy sprawy.
1)Zainstalowałem u siebie na komputerze PHP 5, a gdy chcę coś pisać w notatniku czy innym edytorze nic nie działa. To znaczy: napiszę coś, zapiszę plik, włącze w przeglądarce, a tam pusto. Jeśli to potrzebne to do pisania używam notatnika i WebPage Editor, a moja przeglądark a to FF.
2)Znam pewną stronkę (gra on-line), którą chciałbym ściagnąć. Gdy ściągam Teleport Pro czy Offline Explorer to on ściąga aktualne dane np level 5, exp: 600/3500 itp. a ja chcę żeby zamiast tego były zmienne. Bo chcę zrobić coś podobnego tylko troche przerobić na inny klimat.
3) No żeby udał się punkt 2 muszę też włamać się do bazy danych Admina gry. Proste - Jak to zrobić? (tylko bez keyloggerów, bo każdy AV go wykrywa, chyba, że znacie jakiś małowykrywalny.
 

ssjgt

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2004
Posty
2
Nie ma sposobu zeby sciagnac skrypt php przez programy typu teleport pro, jedyna mozliwoscia jest ew. wlamanie na serwer, lub wyszkuanie dziury na serwerze i sprytne skopiowanie plikow z tego serwera na swoj dysk (ew. swoj serwer). Jest jeszcze jedna mozliwosc, poprostu poprosic admina gry aby udostepnil Ci ten kod, lecz watpie zeby to zrobil. Mozesz takze poszukac na internecie np sourceforge.net , darmowych silnikow do gier php.
Powodzenia
smile.gif
 

_ProXy_

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2006
Posty
142
pierwsze najlatwiejsze ;d

pierwsze najlatwiejsze ;d poniewaz wystarczy ze zainstalujesz se jakis program tj webserv albo krasnal i otworzysz strone ;] ktora wczesniej zapisales w odpowiednim katalogu poprzez przegladarke pamietaj ze kodu nie kompiluje przegladarka tylko apach ;] dlatego nie klikaj dwukrotnie na ikonke dokumentu ze strona tylko wbij odpowiedni adres w pasku adresu przegladarki przyklad w krasnalu do index.php (ten glowny) http://127.0.0.1/index.php ;]
 
Do góry Bottom