Nieudany Format?

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Hej Forumowicze.. (teraz na dodatek siedze u kolegi bo mi *********)..

Mam male pytanko.. formatowalem dysk i wgrywalem winde.. formatowanie szybkie ntfs bla bla.. instalacja stanela (komp sie zawiesil..) a po restercie okazalo sie ze "stary" windows zostal a "nowa" winda zostala nagrana na dysk D (WTF?).. co za tym idzie.. moje dane poszly.......... to juz drugi raz.. zaczyna mnie to denerwowac..

Powiedzcie mi tylko czym odzyskac dane.. bo sie zalamie..
<


Czytalem ostatnio (chyba w Expercie) o programach do odzyskiwania danych.. byl jeden Ciekawy (za 2000zl lol2..).. no ale.. wole sie poradzic expertow
<
czyli Was..

Dzieki z gory za odp.. Pozdrowka..
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
danych po formacie nie da się odzyskać..
<

__________________________

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj...


// mamo - nie bij, miałem rację bo po formacie całkowitym się nie da xP tyle że nie doczytałem że chodzi o szybkie formatowanie
smile.gif
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Owszem da się programami które czytają w trybie RAW (np. Ontrack EasyRecovery - w ekspercie była pełna wersja)
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Ontrack.. wlasnie.. szukam od 2h.. gdzies na cd mam.. chyba szybciej pojdzie jak sciagne.. wrrr.. dzieki slicznie.. wlasnie o ten program mi chodzilo.. nawet cykne edit`a jak mi poszlo "odzyskiwanie"..

Dark, a Ty co krzyszysz po ludziach?
<
;-))))) heh..

-----

nO i nic.. odzyskalem to co mi w sumie nie bylo potrzebne
smile.gif
3 programy.. 2 nic nie znalazly.. a Ontrack nie wszystko..
smile.gif
.. szkoda, no ale.. to co pamietam nasciagam sobie..
smile.gif
szkoda niektorych rzeczy no ale..
smile.gif
))
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Ontrack EasyRecovery pro jest mierny, poszukaj na warezach etc. pod slowem kluczowym "recover files" itp. z doswiadczenia powiem ze wiele przypadkow z ktorymi nie poradzil sobie przereklamowany ontrack zostalo odzyskane za pomoca innych mniej znanych oprogramowan ; ] gdzies mi sie walal obraz .iso oryginala ontrack'a 6.1 pro, jesli go nie wywalilem i go znajde to dam link
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ja musze powiedziec ze Easy OntrackRecovery ma opcje format recovery tyle ze u mnie np. po tym jak zamazały mi sie tablice partycji (tak tak dzieki instalatorowi windowsa) i nawet windows sie nie chcial instalowac ale spod linuxa wszysko ladnie sie sformatowalo tyle ze 80 GB poszlo i ontrack mogl wszystko odzyskac tyle że czas ocenił na 387 lat ;]
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
GetDataBack płatny ale serniczek chyba znajdziesz
<


Btw. znajdziesz go m.in na płytach typu LiveBootCD a napewno na HirenBootCD. Są to płytki diagnostyczne do pecetów
<
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
EasyRecovery Professional



Aplikacja odzyskuje pliki z partycji FAT i NTFS, z twardych dysków IDE/ATA/EIDE, SCSI, dyskietek, Zip i Jaz. Program posiada wiele zaawansowanych opcji odzyskiwania danych i zawiera również pełny pakiet FileRepair (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, ZIP), moduł diagnostyki dysku i możliwość kompresji odzyskiwanych danych.

Pobierz EasyRecovery proffesional z RapidShare

Ontrack Easyrecovery Professional 6.03 PL

Upload nie jest moj.
 

Achreshade

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2008
Posty
16
Przy szybkim formatowaniu jest mozliwosc, sa roznego rodzaju softy, jednak czasami moga zawiesc... Sa eksperci w tej dziedzinie ale to jest chyba drogie przedsiewziecie
<
jednak niektore cenne dane moga byc tego warte... Sprobuj najpierw metoda softwerowa
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Heh.. zaczne od Ontracka.. lipy program.. a taaaaka cena..

GetDataBack.. bylem w szoku ^^ znalazl dane sprzed HOHO.. np mp3 z 2006/07 roku.. (w tym czasie chyba 2 razy czyscilem dyski).. heh.. jeden maly problem.. gdy odpalilem mp3.. gralo zupelnie co innego..
Puscilem OSTR a tu Linkin Park ^^

Reszta mniej znanych nic nie znalazla.. ehh..

Odzyskalem kilka rzeczy.. reszte (np programy i mp3) pobralem na nowo..

Dzieki za pomoc..
smile.gif
szczegolnie Tobie fr0zon ^^

Pozdrowka..
<
temat do zamkniecia.. (chyba, ze ktos cos utracil i chce kontynuowac)..
<
 
Do góry Bottom