Ninja Trojan 1.8

Status
Zamknięty.

tajpan

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
4
Razem z Terrorystą napisałem tego trojanka. Szczerze mówiąc sprawnie nam to poszło. Czekamy na komentarze i opinie- pozytywne i negatywne. Trojan posiada różne opcje zabawy, szpiega, zarządzanie plikami, cmd i inne. Trojan zawiera 3 servery:
bezpieczny server- do testowania na swoim kompie. Nie dopisuje się do rejestru, ani nigdzie się nie kopiuje.
bez rootkita- typowy server
z rootkitem- wiadomo

link do programu:
NT18.rar

Strona www projektu (na razie nie umieściłem na niej trojanka):
Ninja Trojan Project
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Spox trojan
smile.gif
Dużo opcji. Idealny na infe heh xD
 

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
@Kopaczka92: O ile na infie nie ma lana przez kabel tak jak u mnie w szkole :/ (nie mam jak wsadzić nic na kompy bo Pan chodzi i patrzy co tam modzimy).
@roman88: Wyłacz NOD'a jak sie da
<
i po problemie
<
. Swoją drogą skoro wykrywa go NOD (nie mówię, że jest zły, ale na moje oko na poziomie Avasta) to musi być mocno wykrywalny ten trojan
<
.
@topic: Nie testowałem i chyba dopóki tego nikt nie zrobi to nie pobiore. Przetestuje ktoś moze?? Please
<
?
Pozdro
Szymi
 

tajpan

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
4
NOD ma heusrastykę i wykrywa "podejrzane procesy". Po prostu go wyłącz na chwilę. Czy jest mocno wykrywalny? Nie wydaje mi się. Po pierwsze nie widzą go antyvirusy bez heurastyki, czyli np. Avast. Po 2 jak widzicie są tam 3 servery. Z folderze "z rootkitem" jest server, który potrafi zabić 33 popularne firewalle i AV.
PS. Kopaczka testował ;] .
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Mi Kasperski nie wykrył.
Trojan bardzo fajny dużo przydatnych funkcji ma.
Szymi_2004 na mojej infie to latam po klasie i poprawiam błędy w kodzie HTML :| ostatnio wstawiłem koledze fajna laske do kodu xD Napewno jakoś podrzucisz heh.
 

PaPaDo

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2007
Posty
66
Nie chciał bym nikogo obrażac ale nie polecam tego trojana, dlaczego?
Kod:
TKeySpyXP, TFtpServer (ICS), TServerSocket, TEdit, TMemo, TINIFile, TRegistry, T5Themes?, TForm, TApplication
Czy to nie lekka przesada? Moze lepiej by tak w aplikacji konsolowej walnąc i nie używac Editów, Memo?
Co tam robi T5TTheme? Nie znam tego ale wnioskuje, że coś od wyglądu formy, która i tak jest ukryta?
Po co INIFiles?
Nie lepiej nie uzywac FTP i opracowac przesylanie plikow pomiedzy server<>client?
No i przede wszystkim, unit kamikadze (jesli chodzi o wykrywalnosc) TKeySpyXP!
Jak ze prosto i jak wiele jest artów o zakładaniu hoka na klawiature?
 

Mariio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2008
Posty
35
Powiedzcie mi co mam teraz zrobic ; bawilem sie tym trojanem oczywiscie bezppiecznym serwerem i nie dziala mi ppm ; jak to naprawic??

Znaczy przycisk dziala moge np. tutaj nim kopiowac i takie tam, ale nie moge na pulpicie nic kliknac prawym np. ppm i wlasciowosci lub ppm i del nie mgoe naciskac. Pomozcie

//Edit teraz juz wszystko dziala poradzilem sobie sam:)

A co do trojanka to jak dla mnie jest najwieksza zaleta to ze moge miec av wlaczony przy zabawie nim, bo nie wykrywa ani servera ani zadnego z clientow.
 

MarkosWawa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2005
Posty
7
Może ktoś mnie oświecić czemy po wpisaniu okteślinego IP komputera z serwerem wyskakuje mi błąd "Asunchronous socket error 10061" ?
 

skipper

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2008
Posty
1
Witam wszystkich. U mnie jest to samo
Asunchronous socket error[/b]
Odpaliłem server bez rootkita na jednym kompie z XP, a AV Kasper. ustawiony żeby go akceptował znaczy się przepuszczał. U siebie na kompie odpalam klienta (bardzo fajny i przyjemny jeśli chodzi o mnie) wpisuje IP. i lipa... Może powinienem odpalić server z rootkitem? A może go blokuje firewall XP-eka ? Dodam, że komp na którym został zainstalowany serverek korzysta z Neostrady. Wyłączyłem u siebie firewalla, antywira i próbowałem się połączyć, ale bez skutku ten sam błąd. Może coś źle zrobiłem? Jeśli tak, to z góry dzięki za fachową pomoc :cool:
 

Mariio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2008
Posty
35
Najprawdopodobniej blokuje go FireWall lub zle wpisujesz IP. Sproboj wersji z rootkitem wtedy wylaczy jakies FW ale nieweim czy akurat ten
 

tajpan

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
4
Wersja z rootkitem wyłącza systemowego firewalla i kilka innych. Poza tym często dostaję podobne wiadomości- trojan nie działa a później okazuje się, że ofiara ma router. Jeżeli dany koleś ma router to lepiej sobie znajdź inny sposób, żeby zrobić mu nazłość.
 

kaszmir1

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
24
Bawiłem sie bezpiecznym serwerem i teraz mam zablokowony dostęp do "start>uruchom"
Może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić??
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
tajpan, mi wyświetla taki komunikat, jak się bawię moim trojanem i dwa razy serwer włączę.
 

uCIZZE

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
1
Ja już nie rozumiem jest Jakis Trojan ktorego nie wykrywają anty ? albo jak zrobic żeby nie wykryło... (co z tego ze mam trojana jak chce komuś wysłać to jemu anty szaleje;p)
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
temat zamykam bo sa glupie pytania i watki poruszane wiele razy na forum
jak autor bedzie chcial zrobic aktualizacje to pm me, otworze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom