nod eset 32 antywirus i Trojan cybergate

baniek78

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2013
Posty
15
Ja mam pytanie odnośnie trojana cybergate i ESET NOD32 Antivirus bo sytuacja wygląda tak że ja i mój brat cioteczny robimy taki projekt potrzebny nam i ostatnio znaleźliśmy rozwiązanie żeby się nie bawić w skype,teamviewer i jeszcze wiele programów z rożnymi opcjami.Dlatego trojan posiada te wszystkie opcje dlatego zainstalowaliśmy sobie u mnie i u brata i już tydzień pracujemy i jest świetny choć jego przeznaczenie jest zupełnie inne chyba to jak dla nas do pracy jest świetny.
Tylko nie wszystko jest tak fajnie bo dotąd pracowaliśmy na wyłączonych antywirusach i ja i brat wchodzimy na rożne strony i na niektórych mogą być wirusy lub pliki co się pobiera też mogą być zainfekowane a antywirus jest wyłączony a jak włączymy to wiadomo co się stanie.
Dlatego tu moje pytanie czy da się jakoś dodać do wyjątków te pliki co łączom te co trojanem jest podgląd na kompa brata i brat ma na mój dodam że ja i brat mamy takie same antywirusy czyli ESET NOD32 Antivirus 6.0 stąd nawet pobrany http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antywirusy/ESET_NOD32_Antivirus.html
Żeby wszystko było jak dawniej antywirus normalnie pracował tyle że te pliki trojana co brat i ja mamy żeby nam działały trojany były traktowane jako zwykły programik lub gra bez wirusów ???
Aha cryptery odpadają ponieważ za nie trzeba zapłacić a te darmowe to nie działają bo wykrywa dalej antywirus.
Z góry dzięki za odp i Pozdrawiam.
 

baniek78

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2013
Posty
15
Tak tylko że to jest Eset Smart Security a ja mam eset nod32 antivirus 6 więc niema takich opcji jak tamten próbowałem.
 

baniek78

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2013
Posty
15
To znaczy tak w zakładce antywirus i antyspyware jest na samym dole zakładka Wyłączenia i tak jest w niej opcja dodaj i można dodawać rożne pliki i chyba będzie oto chodziło tylko że jak biorę folder w którym mam plik trojana ten serwer wiecie o co chodzi, no i tak wyłączyłem antywirusa dodałem plik testowy z trojanem i dział jeszcze z bratem testować będę ale myślę że działać będzie.
Dzięki wszystkim za pomoc jakbym jeszcze maił z czymś problem to napisze dzięki:)
 
Do góry Bottom