NOKIA E65 - WLAN

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
Witajcie.
Ostatnio w ręce wpadła mi NOKIA E65. Oczywiście od razu skonfigurowałem WLAN i zacząłem się bawić. No i trochę się zniechęciłem.
Otóż. Po około 1 - 2 minut połączenie z siecią psuje się. Nie przerywa - bo wciąż widać ikonkę, że połączenie jest aktywne, ale przestaje odpowiadać.
Np. słucham sobie radia. pięknie buforuje, i leci przez około 40 sekund poczym przerywa i znowu buforuje, ale tym razem status nie wychodzi poza 0%.

Posobnie jest z web. Oglądne sobie ze 3 strony i dalej wysiada.

Na pewno nie jest to wina zasięgu, bo czy to jest 10cm od routera czy 20 metrów zachowanie jest takie samo.

Być moze ktoś wie co może być tego przyczyną?
 

tasmanek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2008
Posty
68
<div class='quotetop'>CYTAT(djmentos @ 12.08.2008, 17:32) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witajcie.
Ostatnio w ręce wpadła mi NOKIA E65. Oczywiście od razu skonfigurowałem WLAN i zacząłem się bawić. No i trochę się zniechęciłem.
Otóż. Po około 1 - 2 minut połączenie z siecią psuje się. Nie przerywa - bo wciąż widać ikonkę, że połączenie jest aktywne, ale przestaje odpowiadać.
Np. słucham sobie radia. pięknie buforuje, i leci przez około 40 sekund poczym przerywa i znowu buforuje, ale tym razem status nie wychodzi poza 0%.

Posobnie jest z web. Oglądne sobie ze 3 strony i dalej wysiada.

Na pewno nie jest to wina zasięgu, bo czy to jest 10cm od routera czy 20 metrów zachowanie jest takie samo.

Być moze ktoś wie co może być tego przyczyną?[/b]

Może firmware zaktualizuj
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Dziwny masz problem. Jesli chodzi o ten telefon to mialem okazje uzywac i nie sprawial takich problemow.
 
Do góry Bottom