Norton Antivirus 2002

mnemonic

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2003
Posty
8
witam

używałem tego programiku od dłuższego czasu i nie stwarzał większych problemów wręcz nawet moge stwierdzić że spisywał sie znakomicie,
ale od pewnego czasu - ok. 2 tygodni - wyświetla sie okienko do pobierania uaktualnień - LiveUpdate - prawie co drugi dzień, i w dodatku gdybym miał postępowć wg podanych tam informacji, mam gdzieś zadzwonić po jakiś kod bo bez tego z uaktualnienia nici.
Nie wiem o co zabardzo chodzi myśle że juz przyszedł czas aby zastąpić go jakąś nowszą wersją , ale chciałem sie dowiedzieć czy ktoś już miał do czynienia z podobną informacją i jak sobie z nią poradził.


pozdrawiam
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Ja uzywalem tez niedawno tego oto Anty vira i takze pojawialo mi sie to okienko Live Update, ale automatycznie pobieralo co ma pobrac i bylo po klopocie, zadnego problemu nie mialem
smile.gif

Raczej chyba nie masz czym sie przejmowac, choc zawsze mozesz zmienic antyvira
smile.gif
 

mnemonic

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2003
Posty
8
Originally posted by siro
automatyczne live update mozesz wylaczyc w opcjach przeciez :wink:

oczywiście że moge , ale właśnie chodzi mi o to abym mógł dalej bez problemów zasysać uaktualnienia :roll:
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
a ile juz go masz ? bo nortony tak jak kilka innych AV maja to za sa subskrypcje maja tylko na 1 rok, jesli masz go juz ponad rok to sie nei dziwie, musisz uaktualnic go NAV 2003
<
 
Do góry Bottom