NOVICE

Q

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2002
Posty
25
CHCIAL BYM SIE CO NIE CO NAUCZYC Z HAK I CRAC CZY MOZE KTOS MI PORADZIC OD CZEGO ZACZAC CO CZYTAC JAKIE STRONY ODWIEDZIC ITP (JESLI MAJA BYC GLUPIE ODP TO LEPIEJ NIZ ICH NIE BEDZIE Z GORY DZIEKI
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
CHCIAL BYM SIE CO NIE CO NAUCZYC Z HAK I CRAC CZY MOZE KTOS MI PORADZIC OD CZEGO ZACZAC CO CZYTAC JAKIE STRONY ODWIEDZIC ITP (JESLI MAJA BYC GLUPIE ODP TO LEPIEJ NIZ ICH NIE BEDZIE Z GORY DZIEKI[/b]


poczytaj rozne faq na temat hackingu np. na www.hacking.pl, a co do crackowania to musisz sie nauczyc najpierw roznych jezykow programowania
 

Q

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2002
Posty
25
<div class='quotetop'>CYTAT
CHCIAL BYM SIE CO NIE CO NAUCZYC Z HAK I CRAC CZY MOZE KTOS MI PORADZIC OD CZEGO ZACZAC CO CZYTAC JAKIE STRONY ODWIEDZIC ITP (JESLI MAJA BYC GLUPIE ODP TO LEPIEJ NIZ ICH NIE BEDZIE Z GORY DZIEKI[/b]


poczytaj rozne faq na temat hackingu np. na www.hacking.pl, a co do crackowania to musisz sie nauczyc najpierw roznych jezykow programowania


[/b][/quote]
DZIEKI(chociaz spodziewalem czegos wiecej ale na poczatek pewnie to wystarczy
smile.gif
) A CO DO JEZYKOW PROGRAMOWANIA TO JAKIE??? /quote]
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
<div class='quotetop'>CYTAT
<div class='quotetop'>CYTAT
CHCIAL BYM SIE CO NIE CO NAUCZYC Z HAK I CRAC CZY MOZE KTOS MI PORADZIC OD CZEGO ZACZAC CO CZYTAC JAKIE STRONY ODWIEDZIC ITP (JESLI MAJA BYC GLUPIE ODP TO LEPIEJ NIZ ICH NIE BEDZIE Z GORY DZIEKI[/b]


poczytaj rozne faq na temat hackingu np. na www.hacking.pl, a co do crackowania to musisz sie nauczyc najpierw roznych jezykow programowania


[/b][/quote]
DZIEKI(chociaz spodziewalem czegos wiecej ale na poczatek pewnie to wystarczy
smile.gif
) A CO DO JEZYKOW PROGRAMOWANIA TO JAKIE??? /quote][/b][/quote]


na poczatek to sie jeszcze nie musisz uczyc tych jezykow, tylko jak juz bedziesz chcial dialac ze splolitami to ci sie przyda, ale te jezyki to: c, c++, asm (to najwazniejsze)

na poczatku to zajmij sie trojanami
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
na poczatek to sie jeszcze nie musisz uczyc tych jezykow, tylko jak juz bedziesz chcial dialac ze splolitami to ci sie przyda, ale te jezyki to: c, c++, asm (to najwazniejsze)

na poczatku to zajmij sie trojanami
czy w sieci lakalnej trojany zostawiaja jakies slady tzn czy adm moze to zauwazyc


jak sie wlamiesz do kumpla w sieci to raczej admin sie nie skapnie, bo nie sprawdza logow w kazdym kompie, ale jak kolo ma firewalla to wyswietli mu sie twoj IP, a jak bys
sie chcial wlamac do admina i sie zna troche na rzeczy to sprawdzi logi i bedzie mial
twoj IP, a wtedy bay bay neciku.
 

Q

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2002
Posty
25
tylko ze nie moge sie polaczyc wszystkie kompy u mnie maje te samo ip(niby jest zmienne ip
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
tylko ze nie moge sie polaczyc wszystkie kompy u mnie maje te samo ip(niby jest zmienne ip[/b]


nie moze byc takie samo IP na kazdym kompie w sieci wewnetrznej, a jaki ty masz?
 
R

Roger

Gość
W temacie siec lokalna. Kazdy komputer ma swoje IP i swoja nazwe np. ABC. I teraz tak: IP znam, a chcialbym dosc latwo poznac nazwe, zeby wiedziec czyj to komputer. Jak to latwo sprawdzic?
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
W temacie siec lokalna. Kazdy komputer ma swoje IP i swoja nazwe np. ABC. I teraz tak: IP znam, a chcialbym dosc latwo poznac nazwe, zeby wiedziec czyj to komputer. Jak to latwo sprawdzic?[/b]



sa takie skanery jak np. lunguard network skaner, ktory przy skanowaniu podaje od razu nazwe kompa
 
Do góry Bottom