Nowy Prosty Keylogger

blackmarq

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2004
Posty
1
no juz pierwszy email doszedl, szkoda ze po Portugalsku ale coz ; ), ten program po restarcie kompa sam sie uruchamia?
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Bardzo fajny, głównie dlatego że bardzo prosty, tylko 4 kwestie:

1) szkoda że nie ma opcji uninstall
2) pół mega, hmm
3) w mailu przydałoby się powiadomienie od kogo ten mail przychodzi (np. dla 3 kompów chcę jeden adres mailowy ustawić a wtedy jest bajzel)
4) jakies te krzaczki niekiedy dziwne, da się z tym coś zrobić??

No ale generealnie bardzo mi się podoba
smile.gif
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
heh Ja pisze trojany a keyloggerek to tak z nudów napisałem ale da sie to zrobic zeby przychodziła wiadomosc z nazwa kompa
smile.gif
TZn uzytkownika np.PressKey by PA HAC [Uzytkownik: Nowak]=> noi to moze byc lepsze
 

marcel3miasto

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2004
Posty
27
podajcie klucz w rejestrze gdzie siedzi ten logger żeby można było go usuwać. W jakim katalogu się instaluje.
 

greegor

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2004
Posty
9
Originally posted by marcel3miasto
podajcie klucz w rejestrze gdzie siedzi ten logger żeby można było go usuwać. W jakim katalogu się instaluje.
"HKEY_LOCAL_MACHINE","SOFTWARE", "Microsoft", "Windows", "CurrentVersion", "Run". Nazwa:"Ksexpert", Dane:"c:/windows/k.exe". usuwasz, restart pc i juz sie nei bedzie uruchamial, ani maili wysyłał
<
 

greegor

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2004
Posty
9
bardzo wazne pytanie mam wlasnie:p czy litery koduje on tylko w duzyh literach? jezeli tak, to co znacza te male litery?
ps. duzo dziwnych krzaczkow w mailach. nie daloby sie tego jakims programem otworzyc, zeby sam tekst byl?
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
PA HAC pewnie sie spieszyl troche i nie uwzglednil w keyloggerze roznych znakow typu enter itp.
smile.gif
 

greegor

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2004
Posty
9
ale besens jak u siebie to testowalem to mi normalne liczby podsylalo i jak litery byly to duze. a jak od kolesia z brazylii dostalem logi to cyfry byly zakodowane, np male "b" to bylo 2, male "d" to 4:p
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
I tu prozba do PA HAC'a , zanim wypuscish jakis program to go potestuj albo porpos kolegow z United Crew zeby potestowali :> I wogule zanim komu kolwiek to udostepnish to zeby jakies standardy mialo, a ja tu widze ze wykorzystales kod z pewnego faq o hooku klawiatury i nawet sie nie postarales o rozroznianie wielkosci literek i klawiszy kalwiatury takich jak backspace itp.
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Ale nawet jesli jest prosty to powinien w takim razie spelniac podstawy keyloggerow :> A jak praktycznie nie moze wtykonywac zadan keyloggera to nie powinienes go udostepniac....
 

Seymour_Birkoff

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2004
Posty
2
Ten keyloger nie przypadł mi do gustu, niby wszystko ustawione a podczas wysylania na maila wyskoczyl jakis dziwny bład że nie może się połaczyć. Testowałem u siebie na kompie, dodatkowo wyłacza edytora rejestru systemowego i trzeba go na powrót właczyć. W skali od 1-5 niestety dostaje 1.
 

Chriss

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2004
Posty
40
Originally posted by PA HAC
Tak przyznam z keyloggerek jest ciuenki ale zrobilem go z nudow :/

Jak robisz cos od niechcenia i pozniej to rekalmujesz, udostepniasz i robisz dużo szumu to napewno reakcje userów twojego softu będą negatywne. Lepiej zrobić coś dobrze niż wypuszczać "shit".
 
Do góry Bottom