Nukery cd,

African

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2001
Posty
13
Witam,
Ponownie mam pytanie dotyczšce Nukerów. Wypróbowałem około 20 tego typu programów i żadnym nie udało mi się znukować swojego komputera. Niby IP znam, firewall wyłšczyłem i nic. W czeœci nukerów trzeba podać podpowiedni port, który ustawiany jest domyœlnie na 139. Nie wiem co Ÿle robię. Może podaje zły port a może po prostu nie można znukować siebie samego. Niewiem.

pzdr,
African,
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
A może...

A może masz windows ME którego nie da sę znukować.

Ja polecam IGMPnuke ale szkoda że działa tylko pod windows 98/98 SE.

A może ktoœ wie gdzie znaleŸœć nukery żeby nukować win ME


__________________
GREETZ ADZI
 

acidkiller

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2001
Posty
28
z reguły jak chcesz np znukować komputer na porcie 139 to musisz mieć otwarty port 139 bo nic z tego
 
A

african

Gość
Rzeczywiœcie mam Win Me. Ale szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jek otworzyć u siebie port 139.

pzdr,
African,
 

African

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2001
Posty
13
Dzieki Badass, wiedziałem że można na Ciebie liczyć. Gdybyœ jednak wyjaœnił mi o co chodzi, będę wdzięczny.

pzdr,
African,
 

wowka

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 7, 2002
Posty
6
eh
nie da sie znukować swojego kompa ze swojego kompa
jedynie przes siec
 
B

b4d4ss

Gość
sluchaj netbios .. hmm jedna z starszych komunikacji w sieci lan stworzona przez IBM w 1984 roku, nie wiem za bardzo co cie interesuje, pobieznie, jest to zbior proedur podstawowych zasobow sieciowych; hmm po prostu zestaw protokolow w komunikacji w sieciach lokalnych ...
uffff namotalem ale chyba tak to wyglada
smile.gif
 

African

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2001
Posty
13
dzięki Badass,

Ale interesuje mnie jak ten NetBios wplywa na fakt, ze mozna lub nie znukowac jakis komputer.

Dlaczego pytam ?
Otoz ma miejsce nastepujaca sytuacja. Podczas "serfowania" w sieci, moj Zone Alarm pokazuje mi proby właman do mojego komputera. Czyli mam IP i port na ktory nastepowala proba polaczenia. Z kolei ja "z pozdrowieniami" probuje nukowac wspomniana jednostke. Po kazdym takim zajsciu odpalam IP-skaner i patrze czy kotlega jest nadal w sieci. I CO, NAJCZESCIEJ W TEJ SIECI JEST NADAL. Nie wiem gdzie lezy blad. Cos niedziala albo to nie jest takie proste na jakie wyglada.

pzdr,
African,
 

African

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2001
Posty
13
dzięki Badass,

Ale interesuje mnie jak ten NetBios wplywa na fakt, ze mozna lub nie znukowac jakis komputer.

Dlaczego pytam ?
Otoz ma miejsce nastepujaca sytuacja. Podczas "serfowania" w sieci, moj Zone Alarm pokazuje mi proby właman do mojego komputera. Czyli mam IP i port na ktory nastepowala proba polaczenia. Z kolei ja "z pozdrowieniami" probuje nukowac wspomniana jednostke. Po kazdym takim zajsciu odpalam IP-skaner i patrze czy kotlega jest nadal w sieci. I CO, NAJCZESCIEJ W TEJ SIECI JEST NADAL. Nie wiem gdzie lezy blad. Cos niedziala albo to nie jest takie proste na jakie wyglada.

pzdr,
African,
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Mówiłem....

....że goœcio którego nukujesz moze mieć Win ME a win ME Bill Gatez poprawił błšd z NetBiosem i nie da go się nukować.
 

African

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2001
Posty
13
Dzięki Adzi,

Już rozumiem (mam nadzieję). Ale czy to znaczy, że na WinMe nie ma sposobu ?

pzdr,
African,
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Nie ma...

...chyba gdy znajdziesz flooder tylko spowalniajšcy kompa ale podejrzewam jak i tak znajdziesz to nie będzie spowalniał albo twój komp bedzie bardziej spowolniany niż ofiary.

_____________
GREETZ ADZI
 
Do góry Bottom