NUKI

P

Portalnet

Gość
Chodzi mi o dobre programy hackerskie tzw nuki ktore blokuja inne komputery w sieci ( zawieszaja je) Potrzebne mi to jest do przetestowania programow typu firewall ( ktore zostaly opisane w Chipie ).
jezeli ktos zna naprawde dobre progray ( najlepiej nowe, takie ktorych nie wykrywaja i nie blokuja firewalle a dobrze blokuja kompa ofiary) typu wysylajacego nucki lub cos w tym stylu to prosze podajcie ich nazwy i linki skad mozna je sciagnac.
Dobrze by bylo zeby takze blokowaly XP
smile.gif

Tak jak wspomnialem wyzej programy te wykorzystane zostana tylko do celow naukowo-testowych.
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Chodzi mi o dobre programy hackerskie tzw nuki ktore blokuja inne komputery w sieci ( zawieszaja je) Potrzebne mi to jest do przetestowania programow typu firewall ( ktore zostaly opisane w Chipie ).
jezeli ktos zna naprawde dobre progray ( najlepiej nowe, takie ktorych nie wykrywaja i nie blokuja firewalle a dobrze blokuja kompa ofiary) typu wysylajacego nucki lub cos w tym stylu to prosze podajcie ich nazwy i linki skad mozna je sciagnac.
Dobrze by bylo zeby takze blokowaly XP
smile.gif

Tak jak wspomnialem wyzej programy te wykorzystane zostana tylko do celow naukowo-testowych.[/b]


Chcial bym zaznaczyc ze nukery to nie programy hakerskie.
Nie bede tlumaczyl dla czego!!!!!!!!!!!!!!!!
Skuteczny jest IGMP nuker 2 ale tylko na wina98 i 95
na xp to jak sam napiszesz
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Nom i ja jeszcze dorzuce swoje 5grosikow...Ja jak kogos nukuje to urzywam d-bombera jest skuteczny.Dodam jeszcze tyle zebys niepytal bo wiem ze to zrobisz jest on u achatesa w downloand.
 
Do góry Bottom