nVidia i aktualizacje -- problem

mobi11

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2006
Posty
78
Z internetem sobie poradziłem ale nie zabardzo wiem jak zainstalowac sterowniki do mojej grafiki.

wpisuje:
sh nvidia-linux-x86-1.0-9755-pkg1.run -q

i pokzauje ze plik nie moze byc otwarty

i
druga sprawa to aktualizacje za kazdy razem np. przy instalowaniu kodeków, sciaganiu dostepnych aktualizacji wyskakuje mi bład ze nie moze sie połączyc z sewerem no i nici z aktualizcji. A tak wogule to internet działa jak trzeba czyli to nie wina połaczenia.

[ Dodano: 22-09-2007, 20:30 ]
temat juz nieaktualny
 

burn91

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2007
Posty
9
czyli tak jeżeli o neta to trzeba pokombinować. Sam się z tym męczyłem. Tu trzeba skorzystać z urządzenia dodaj/usuń. Jeżeli są strony to net też będzie. Podczas uruchomienia programu sprawdza aktualną liste programów. Gdy pokaże że nie można połączyć się z serwerem bo trzeba mieć aktywne łącze naciśnij spróbuj ponownie czy coś w tym stylu. Po naciśnięciu program się uruchamia i wszystko można instalować. A jeżeli chodzi o sterowniki nvidia to trzeba wykorzystac menedżer pakietów Synaptic znaleść tam nvidia coś tam i zaznaczyc caly pakiet do instalacji sterownika. Wtedy się instaluje i jest gicior :faja:

[ Dodano: 04-11-2007, 21:02 ]
szkoda że nieaktualny bo nie potrzebnie się męczyłem. ale takie tematy powinno się usuwać :glupek2:
 
Do góry Bottom