Od czego zaczac ?

lo0ol

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2005
Posty
12
Witam

Mam juz male doswiadczenie w pisaniu skryptow lecz niestety malo podobnych do tych pisanych w c++, delphi itp.

Chcialbym sie nauczyc pisac trojany dzialajace na protokole GG, i tu pytanie ... od czego zaczac i do czego po tym przejsc ? c++ czy delphi ? w czym sa pisane lepsze trojany ?
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
No lepsze trojany sa napewno pisane w C++ ale jest to napewno trudniejszy język programowania niż Delphi. Jesli jesteś początkujący spórbuj zaczać sobie pisać w Delphi. Ja w Delphi napisałem kilka trojanów których udało mi się uzyć. o Delphi (jak pisac trojany) w google znajdziesz multum informacji a jeśli czujesz się na siłach i sądzisz że uda ci się w C++ to pisz w tym języku. Wybierz ten język w którym czujesz się lepszy ...

Pozdro!
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Originally posted by Roaders
No lepsze trojany sa napewno pisane w C++ ale jest to napewno trudniejszy język programowania niż Delphi.

Pozdro!

A dlaczego lepsze ? bardzo głupie stwierdzenie co jest lepsze w napisaniu Trojana w C++ a Delphi no chyba ilość linijek w kodzie bo z tego co wiem w Delphi szybciej to się zrobi ... a pozatym Trojana można napisać w dowolnym języku do tego przystosowanym np Pascal <: wogule tak naprawde Pascal czy Object Pascal(Delphi) nie jest wcale lepsze od C++ a dlaczego? ....

w standardowej bibliotece delphi jest mnostwo klas - dzis ogladalem dokumentacje wersji 6 czy tam 7 , typ zakresowy zwraca tablice przez wartość paskal tez domyslnie sprawdza, czy odwolanie do pola tablicy nie wychodzi poza jej zakres - w c++ nie ma tego ustandaryzowanego
 
Do góry Bottom