"Odbanowanie" na przeglądarkowym czacie flash Chatango

DarkXas

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2013
Posty
1
Witam.
To mój pierwszy post, prosiłbym więc o wyrozumiałość :)

Jakiś czas temu zostałem zbanowany na czacie chatango.com tak po prostu... bez powodu.
Przeszukiwałem internet w poszukiwaniu rozwiązania, i natknąłem się na kilka sposobów (zaznaczam, że mam stałe IP):

- zmiana proxy.
Niestety czat widzi, kiedy ktoś korzysta z proxy i nie udostępnia same okno czatu. Co ciekawe - gdzieś w sieci znalazłem bardzo anonimowe proxy (tj przeglądałem strony pokazujące ip i - gdzie była taka informacja - pisało, że nie korzystam z proxy).
Zadowolony wróciłem na czat, napisałem wiadomość próbną, odświeżyłem stronę czatu, i okazało się, że dalej mam bana (jeśli po odświeżeniu nie widać moich postów to znaczy, że mam dalej bana).
Czy jest taka możliwość, żeby flash podawał moje prawdziwe IP? Jeśli tak, to jak je ukryć przed nim? Albo sfałszować :twisted:

- TOR
Przy użyciu TOR'a IP jest wciąż te same. To by potwierdzało to, że jakaś wtyczka pokazuje moje IP.



tak wygląda ten czat: Test1111123

Na powyższym czacie są 3 wiadomości: 2 z mojego prawdziwego ip, i 3 z TORA. Okazuje się jednak, że 3 ma takie samo IP jak 2 poprzednie.



Wie ktoś jak ukryć prawdziwe IP przed tym czatem? :p

Serdecznie pozdrawiam.
 
Do góry Bottom