odczytanie usunietych wiadomosci

alban88

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2011
Posty
4
Witam,jestem nowym uzytkownikiem forum,chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc odczytania usunietych rozmow z archiwum 10. plik zajmuje 588kb-posiadam wszystkie pliki oraz haslo tylko nie moge odczytac usunietych rozmow.
 

alban88

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2011
Posty
4
z tym ze nie moje archiwum masz racje ale rozmowy byly przeprowadzane na moim komputerze wiec wszystkie pliki ktore sa potrzebne mysle ze sa
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Jeśli GG10 robi backupy archiwum to poszukaj na dysku, jeśli nie - wątpię, że dorwiesz te rozmowy. Na dysku będą już dawno nadpisane. Możesz próbować uzyskać archiwum od drugiej osoby, jeśli to w ogóle wchodzi w grę.
 

alban88

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2011
Posty
4
nie jestem bardzo w tym zorientowany i nie wiem czy robi to co napisales,natomiast z tego gg juz nikt nie korzysta tylko jest po prostu skasowane kilka rozmow ktore chcialbym odczytac a nie moge zrobic tego w komunikatorze i myslalem ze jakos da sie wczesniejsze odzyskac
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
Jesli opcja archiwizacji nie zostala wylaczona, nawet celowo usuniete wiadomosci zostaja nadal zachowane, z tym wyjatkiem ze kazda wiadomosc zostaje upuszczona w bazie danych pod nieznanym kluczem dla numeru uzytownika sieci ktory pzeslal taka wiadomosc.

Jesli archiwum zostalo ponadto zaszyfrowane, potrzebne jest haslo profilowe aby dokonac jego roszyfrowania.

Jesli jednak brak tego hasla rozszyfrowanie jest trudne co czasem niemozliwe gdyz wymagalo by duzo czasu do tego, duzo znaczy kilka lat.
 

alban88

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2011
Posty
4
opcja archiwizacji nie zostala wylaczona tylko ten ktos usunal widomosci w komunikatorze i tyle.haslo profilowe jak i serwera posiadam tylko nie nie wiem jak odczytac te usuniete wiadomosci.
 
Do góry Bottom