odzyskanie hasła

koslak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2013
Posty
3
Witam :) Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość ( a jeżeli istnieje ) odzyskania hasła na facebooku które zostało wpisane na moim komputerze :)
Sprawa wygląda następująco moja eks była u mnie w mieszkaniu i logowała się z mojego komputera na facebooku i tu zachodzi pytanie czy mogę odczytać to co ona wpisała było to jakieś 17 godzin temu :) Windows 7

Dziękuję za pomoc
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Nie możesz, aby było to możliwie musiałbyś odpowiednio przygotować komputer przed jej wizytą. Np zainstalować keylogger'a.
 

mok2000

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2013
Posty
1
można można... pamietam że kiedyś zainstalowałem z jakiegoś forum hakerskiego mały programik do odzyskiwania haseł i jak go uruchomiłem to odczytał mi wszystkie loginy i hasła wpisywane na komputerze, moje i mojej mamy, i to nawet sprzed 2-3 lat, login i pod tym hasło do tego loginu, w tabelkach, właśnie teraz szukam tego programu bo zapomniałem jednego hasła, mam tylko login, a maila też nie pamietam, wiec przypomnienie hasła odpada
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
można można... pamietam że kiedyś zainstalowałem z jakiegoś forum hakerskiego mały programik do odzyskiwania haseł i jak go uruchomiłem to odczytał mi wszystkie loginy i hasła wpisywane na komputerze, moje i mojej mamy, i to nawet sprzed 2-3 lat, login i pod tym hasło do tego loginu, w tabelkach, właśnie teraz szukam tego programu bo zapomniałem jednego hasła, mam tylko login, a maila też nie pamietam, wiec przypomnienie hasła odpada

Nie można! Jeśli nie przygotowałeś wcześniej komputera w odpowiedni sposób lub nie użyłeś opcji "zapamiętaj hasło" to nie można!
 
Do góry Bottom