Odzyskiwanie forografi usuniętej z facebook'a

Bartolmeo

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2008
Posty
19
Witam, mam pewien problem. Wczoraj przeglądana przezemnie fotografia na obcym profilu na facebook'u została usunięta a stanowi dowód. Jaka jest możliwość odzyskania jej, bo wiem że się da. W internecie niema rzeczy niemożliwych. Czytałem ze w plikach cookie zostaje itd lecz nie umiem tego odczytać. Mam URL do usuniętego zdjęcia. Jeśli wybrałem złe podforum proszę przenieść bez usuwania - nie wiedziałem gdzie napisać ten temat. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Nie da sie.
 

bercik43

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2013
Posty
1

Nie ma to jak profesjonalna odpowiedź. "Krtko zwięźle i na temat"
Otóż pomimo tego że zdjęcie zostało usunięte przez urzytkownika to nadal znajduje się ono na serwerach facebooka więc jeśli sprawa trafiła do sądu to jest taka możliwść aby sąd wystosował odpowiednie pisemko do "facebooka" o udostępnienie tego zdjęcia.
W przeciwnym razie polecam ksiażkę "Sztuka podstępu" Kevin Mitnick. :cool:
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Nie ma to jak profesjonalna odpowiedź. "Krtko zwięźle i na temat"
Otóż pomimo tego że zdjęcie zostało usunięte przez urzytkownika to nadal znajduje się ono na serwerach facebooka więc jeśli sprawa trafiła do sądu to jest taka możliwść aby sąd wystosował odpowiednie pisemko do "facebooka" o udostępnienie tego zdjęcia.
W przeciwnym razie polecam ksiażkę "Sztuka podstępu" Kevin Mitnick. :cool:
Tylko z sądu - ale to potrwa troche czasu, możliwe że do tego czasu je usuną.
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
jak masz (kochaną) opere, wytstarczy, że wejdziesz w cache oraz wsakżesz stronę - jest duże prawdopodobieństwo, źe zapisały się tam te obrazki ;)
 
Do góry Bottom