Ogladanie filmu na telewizorze i praca na kompie jednoczesnie

gabcio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
45
A wiec mam taki kabel http://www.allegro.pl/item363330318_markow...sive_f_vat.html i podpinam sobie go pod kampa i ogladam film na wiekszym ekranie, ale nie probowalem nigdy podpiac jednoczesnie do telewizora i monitora... i moje pytanie jest takie- czy mozna by bylo dzieki temu kablu i jakiemus tam oprogramowaniu jednoczesnie ogladac sobie film na telewizorze i pracowac na monitorze (np ja ogladam sobie w tym samym czasie jakis film a moja siostra przeglada strony internetowe)??? moja grafa to NVIDIA GeForce4 MX 440 a system to windows xp pro
 

gabcio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
45
A moglbys powiedziec jak to dokladnie zrobic??? podpinam komputer do telewizora i monitora wlaczam komputer i ???
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Powinieneś mieć odpowiednią opcję w sterowniku grafiki. Nie wiem, jak jest w GF, ale w ATI jest taka możliwość
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Olile dobrze pamietam musisz ustawić żeby ekran się rozciągnoł na dwa monitory z tym ze zamiast na dwa monitory to na monitor i TV.
Podlacz TV wlacz go wykryj sterownikami i ustaw tak ze jak mysza na monitorze bedziesz jechac w prawo to przejdzie na TV i wtedy odpal program z filmem i na TV kliknij Full Screen i powinno dzialac na TV a ty sobie mozesz bawić się na pc
<


Zresztą o ja tu bede pisał. Prosze oto poradnik
 
Do góry Bottom