ograniczenia na komuterze

tomcio193

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2005
Posty
2
Sprawa wyglada tak: mam nałozone ograniczenia na komputer w pracy ( nie moge nic zainstalowac na dysku systemowym, nie ma cmd nie widze dysku systemowego(c:), nawet godziny nie moge sobie zmienic...!!!!) jak chce jakies zmieny to musze wydzwaniac do help desku (oni zdalnie robia)..pisma procedura zmiany.....i takie pierdoły szlag człowieka trafia..
No i moje pytanko co moge z tym zrobic
<
......dysk systemowy widze przez program do ftp ( file zilla) w niektorych miejscach na tym dysku moge cos zrobic np. utworzyc katalog...
smile.gif
moge tez przeniesc jakis programik tam i zapisac...to wszytko. Chciałbym najlepiej zrobic tak zeby miec prawa administratora. probowałem wyciagnac plik SAM i wyciagnac hasło administratora i potem instalowac ewentuane rzeczy z konta admina, jednak nie udało mi sie przejac oliku SAM.
Promocy...
smile.gif
win xp prof.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
@tomcio193:
Wez ze soba do pracy dyskietke startowa od win98 i z niej uruchom kompa, potem zgraj te nieszczesne SAM :)
A nie logujesz sie przypadkiem na server :?: (tzn czy konto ktorego uzywasz nie jest kontem domenowym)


@Cordant:
Tak jak czytam te twoje posty to chyba sobie daruj z udzielaniem porad....
 

tomcio193

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2005
Posty
2
no faktycznie mam konto domenowe......ale jakies konto z uprawnieniami administratorskimi lokalne musi być.....i własnie myslaem o jego przejeciu....
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Jesli dzialasz na koncie domenowym i tam masz wszystkie swoje dokumenty to raczej przejecie admina lokalnego na niewiele ci sie zda. Po prostu co zrobisz na lokalnym adminie tego nie bedzie na twoim koncie zdalnym.

Moze jakies exploity :?:
Jak znajdziesz jakis sposob to daj znac bo mam taki problemik w szkole a nie chce mi sie tam cudowac bo informatyk jest spoko :)
 
Do góry Bottom