Okno logowania Windows XP

lo53r

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2004
Posty
88
Ostatnio grzebiąc w ustawieniach polaczen sieciowych przestawilem sposob logowania sie na danego user'a. Chcialbym aby bylo z powrotem widac okno logowania z wypisanymi uzytkownikami a nie tak jak jest aktualnie ze widze tylko okienko uzytkownik i pod spodem trzeba wpisac haslo. Prosze o w miar esyzbka pomoc
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
logowanie uzytkownikow do WinXP ?

Start->ustawienia->panel sterowania->konta uzytkownikow->zmien sposob logowania i wylogowania uzytkownikow .... zaznacz -> uzyj ekranu powitalnego i uzyj szybkiego przelaczania uzytkownikow.

aniolek
 

Ptr

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2004
Posty
15
okno logowania

Co do tego okna logowana w windowsie xp ma pytanko
Idzie jakos recznie zmienic ten wyglad i czy idzie dodac uzytkownika
chodzi mi dokładnie czy idzie to zrobic na przykład z dos edytujac jakis plik tzn co trzeba zmienic w tym pliku
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
smile.gif


hmm, moze byc problem bo XP nie ma DOS :roll:

ale rozwiazanie posrednie, ktore moze sprawic, ze nie bedziesz wiecej widzial slicznego czarnego okienka z logo Windows podczas startu systemu, a jedynie brzydka czarna nicosc
smile.gif
ktora wyglada jak wylaczony komputer i nie wiadomo co sie dzieje.

Panel sterowania->system->zakladka zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->przycisk edit i zobaczysz cos takiego:

Kod:
[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /NoExecute=OptIn <- tego mozesz nie miec, to moj komputer;)

dopisujesz na koncu -> /noguiboot po fastdetect
Jednak dobrze sie zastanow czy tego chcesz, bedzie czarno dlugoooo.
( mozliwy powrot do poprzedniej wersji)

aniolek
 

Ptr

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2004
Posty
15
logowanie

Dzieki za odpowiedz
Ale nie zrozumiałes chyba mojego pytania nie chodziło mi oto logo windows przy starcie tylko o to cos logwanie do windows ( profile) tak jak poprzednik opisał sa dwa wyglondy tego graficzny i takie okno gdzie trzeba poda hasło
Mi chodzi oto czy idze zmienic to nie włonczjac windowsa zmianijac jakies pramierty pliku windosowskiego ?? np. ( przez dyskieta startowa dos)
i chodzi mi czy mozna dodac uzytkownika dodajac cos do pliku recznie wpisaujac. Nie włanczajac windowsa edytujac jakis plik ( jaki ) ??
 

steryd_net

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2005
Posty
1
Ctrl+Alt+Del

Jak masz ekran logowania to żeby zmienić tryb logowania naciśnij Ctrl+Alt+Delete :wink:
 
Do góry Bottom