Opcja SIN w trojanach.

hooded_man

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2007
Posty
2
Witam używam xHacker Pro 3.0 i interesuje mnie opcja SIN. Mógłby mi ktoś po koleżeńsku wytłumaczyć na czym ta funkcja polega? Wytłumaczenie znalazłem w temacie o shark 2 tylko że trochę chaotycznie to opisane...

SIN-DNS-Adresses to dane do twojego revers connection
tzn musisz zalozyc jakies konto na dyndns, no-ip lub czyms podobnym, uruchamiasz klienta tej uslugi ktory caly czas atualizuje twoje zmienne ip i wlasnie o ten adres chodzi w SIN-DNS-Adresses. krotko mowiac musisz podac w serverze z kim ma sie polaczyc np. blablabla.no-ip.com lub inny ty to ustalasz. a klient tej uslugi ma za zadadnie zawsze skierowac polaczenie wlasnie do ciebie. jezeli masz stale ip nie polecam takich trojankow jestes jak na patelni w przypadku nat nie wiem jak sobie poradzic podjezewam, ze trzeba trzeba bedzie ustawic porty na serverze ale moze sie myle.
ps w tego typu trojanach nie ma listy serverow, sever poja wi sie na liscie jezeli jest odpalony u ofiary, poza tym wystarczy jeden sever bo kazdy ma inne polaczenie wiec pojawi ci sie lista ofiar i wszystko bedzie ok.[/b]
 
Do góry Bottom