Ortografia! Robisz błędy lub nie - wejdź!

Status
Zamknięty.

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
ty sie facecik za mocno denerwujesz

ps mnie tylko "sh" wkurza ;] co to englishami sie stajemy?;]
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
nie dziwie sie szkod[nickowi] bo to po prostu aż oczy szczypią od czytania jeszcze jak sie ma gorszy dzień albo wstał lewą nogą to potrafi taki post rzucić człowiekiem o ziemie ;O
Niunio: niestety ulegamy zenglishowaniu i chyba nic tego nie zatrzyma. coraz bardziej wdziera sie do naszego ojczystego języka z resztą nie tylko do naszego i u nas nie jest jeszcze aż tak źle 8)
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Mocno się denerwuje? Może przez to że kiedyś byłem w Szczecinie najlepszy z dyktanda ... :) Potem przez internet i dysludzi straciłem to i zacząłem robić błędy... Teraz powoli wracam "do siebie"
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
ja z ortów nigdy orłem nie byłem...ale w miare możliwości staram się stawiać mało byków...bo mnie też denerwuje jak ktoś przywali "muj kompóter"
<

taki człowiek słownika nie ma ale pulpit napewno ma ;D
 

NETKOJI

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 31, 2004
Posty
113
Dlatego właśnie tego typu kalectwa od razu usuwam jak zauważę...
 

Gandziorz

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2005
Posty
114
Ja świeny niejestem. Ale przynajmniej staram się jak tylko mogę nie popełniać błędów ortograficznych. I niemogę znieść jak ktoś pisze takie zdanie:
Dzisiaj z moim kompóterem dzialo sie cos nietok, postanowilem wiec...
Niestety takie są realia. I jak oni dzieci maja uczyć języka ? No nic...
 

LAMHAC

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2005
Posty
57
ehhh.... :/ a może ktos jest tyslektykiem i to nie jego wina co? :/ skąd wiesz czy właśnie tak nie jest ;] a tak wogóle przecierz ktoś może mówić gwarą
<
albo poprostu być strasznie młody =] coraz więcej młodych i młodszych ludzi szuka zabawy i miłego spędzania czasu po przez Hacking
<
no dobra to ja juz kończe
<
i sory za pare błędów
<


// edit kieli:
pisze sie dyslektykiem a jak ma ktos problemy niech wklei tekst do worda lub czegos podobnego i sprawdzi bledy

[ Dodano: Sob 22-10-2005 20:30 ]
/// edit kieli:
pisze sie dyslektykiem a jak ma ktos problemy niech wklei tekst do worda lub czegos podobnego i sprawdzi bledy[/b]

hehe no ja jestem tym głupim dyslektykiem
<
i sory ze napisałem tyslektyk
<
aha no i ten pomysł z wordem to dobry bo sam tak robiłem ;]
 

_kUtek_

Użytkownik
Dołączył
Październik 21, 2005
Posty
4
Ja jestem dyslektykiem (tylsketykiem? :wink: ) i nie uważam, że to mnie zwalnia z nie sprawdzania. Pisze w Wordzie. :wink:
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by _kUtek_
Ja jestem dyslektykiem (tylsketykiem? :wink: ) i nie uważam, że to mnie zwalnia z nie sprawdzania. Pisze w Wordzie. :wink:
wreszcie jakis normalny :brawo: :brawo:
bo z tego co ja widze to dysleksja u wiekszosci idzie w parze z dysinteligencja :mrgreen:
 

_kUtek_

Użytkownik
Dołączył
Październik 21, 2005
Posty
4
Originally posted by GreEnSnake+--><div class='quotetop'>CYTAT(GreEnSnake)</div>
<!--QuoteBegin-_kUtek_
Ja jestem dyslektykiem (tylsketykiem? :wink: ) i nie uważam, że to mnie zwalnia z nie sprawdzania. Pisze w Wordzie. :wink:
wreszcie jakis normalny :brawo: :brawo:
bo z tego co ja widze to dysleksja u wiekszosci idzie w parze z dysinteligencja :mrgreen:[/b]

Zgadzam się z Tobą w 100%, szczególnie z tą normą ^^
 

Kalamburka

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2005
Posty
1
Ja nie robię błędów :-D

Strasznie nie lubię jak ktoś pisze (ewentualnie mówi) - koffam cię
PiSzE fAlĄ
lub englishuje...

Bo po co to :?:

:-D :-D :-D :-D :-D



Miłego Dnia Wszystkim :wink:
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
Witram [;

btw: a możeby tak taki skrypt któryby sprawdzał poprawność txt'u [; tj nie przepuszczał go gdyby nie był napisany poprawnie ... ? :D:D
przyszłość czy rzeczywistość ? [;
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Ja dodam od siebie, że jest sporo narzędzi które pomogą nam ich uniknąć .
Może komuś się przyda jak to zrobić przy pomocy Firefoxa i wtyczki SpellBound

Najpierw instalujemy wtyczkę Spellbound z tej strony
>> tutaj <<

18zb1.jpg


Co nam daje ta wtyczka ?... jednym kliknięciem możemy sprawdzić
czy wpisywany tekst nie zawiera błędów, a także je automatycznie
poprawić

28qg.jpg



26fv.jpg



wiem że język polski nie nalezy do najłatwiejszych... ale ludzie... to forum świadczy o nas... takie byki jakie można spotkać w niektórych postach... ręce ku ziemi ojców naszych opadaja bezwiednie... rozumiem literówki typu "Witram"... brak polskich liter... pisanie "włąśnie" zamiast "właśnie"... ale bez przesady
co niektórzy nawet "(auto cenzura)" napisaliby z błędem...

prosze moderatorów o przyklejenie - niech kłuje w oczeta ku przestrodze
 

Cordant

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2005
Posty
9
Originally posted by _kUtek_
Ja jestem dyslektykiem (tylsketykiem? :wink: ) i nie uważam, że to mnie zwalnia z nie sprawdzania. Pisze w Wordzie. :wink:


mam pytanie do Ciebie- to jak piszesz programy to też w Wrodzie a potem wklejasz do C++/delphi itp?
<
 

kevinthc

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2006
Posty
5
0rtografia

jestescie zbyt pochopni w tym co piszecie i myslicie ja jestem polakiem tylko w 75% moja mama i ojciec byli polakami a ja od urodzenia jestem w u.s.a uwie po polsku tylkodlatego ze moja mama i tata muwili po polsku a mnie nauczycielki nie uczom w szkole polskiej ortografi
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Szkoła Cię nie uczy, to My Cię nauczymy:
Polakiem,Polakami - duża litera!
mówili - ó
uczą - a nie "uczom" ; ]
ortografii - dwa "i" na końcu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom