owntibia czemu temat został usuniety

Status
Zamknięty.

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by Hamek
Czemu temat owntibia keyloger został usunięty??

Jeszcze się pytasz?

Art. 255. § 1.
Kto publicznie nawołuje do popełnienia występku,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.[/b]

Art. 267. § 1.
Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.[/b]

Art. 267. § 2.
Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem specjalnym.[/b]
 

Hamek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2007
Posty
9
lol ale rześ sypnoł artykułami. Choć by nawet całe to forum jest o Haczeniu także...
 

Hamek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2007
Posty
9
no to jeśli forum jest edukacujne to ten keyloger też tak mozna potraktowac kazdy może go wykorzystac jak chce.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Keylogger:
Jestem pracodawcą, mam prawo przeglądać co pracownicy pisali/robili w czasie pracy.
Trojan:
Jestem pracodawcą, monitoruje co się dzieje na komputerach, zmieniam ustawienia.
Hasła:
Jestem adminem kompa, zapomniałem jakiegoś hasła.


Owntibia:
Jestem pracodawcą hakuje pracowników :/ :hahaha: :hahaha: :hahaha:


Różnica chyba jest "EDUKACJA" nieda się edukować "hakując" na swoim kompie konta...
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by Hamek
no to jeśli forum jest edukacujne to ten keyloger też tak mozna potraktowac kazdy może go wykorzystac jak chce.
Cel programu jest z góry określony (włamywanie na konta w grze Tibia). Nie da się go używać np. do monitorowania młodszego rodzeństwa.
 

FistWist

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
1
Hmm, a jezeli nie uruchamialem "servera", tylko wlaczylem program do tworzenia go, to mimo wszystko jestem zagrozony?

[ Dodano: 20-01-2007, 19:38 ]
A jezeli nie uruchamialem pliku servera, tylko uruchomilem sam progs do tworzenia go etc to nadal jestem zagrozony?
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by FistWist
Hmm, a jezeli nie uruchamialem "servera", tylko wlaczylem program do tworzenia go, to mimo wszystko jestem zagrozony?
Raczej nie... ale niczego nie możemy być pewni...
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Wczoraj nie było nic groźnego.
Tzn. wnioskuję tak z importowanych funkcji, bo na nich stawiałem breakpointy, kod jest na tyle kiepskiej jakości, że nie nie podejrzewam jakiś ugly hacków z ładowaniem funkcji poza tablicą importów.
Podziw budzi wiedza wystarczająca do czytania loginu i hasła bezpośrednio z pamięci, jednocześnie nie starczająca aby dodawać kluczy do rejestru przez wywołania winapi. A i jeszcze to sprytne zapisywanie na c:x.exe, a potem kopiowanie, bez atrybutów FILE_ATTRIBUTE_SYSTEM & FILE_ATTRIBUTE_HIDDEN, czy brak wykrywania wersji tibi...
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Proponuję zamknąć temat, bo to jest żałosne... Ludzie płaczą, że im "hakowanie" Tibii nie wychodzi.

To jest hańba, poniżenie i takie tam tego forum!
<
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by M1ch00
Wczoraj nie było nic groźnego.
Tzn. wnioskuję tak z importowanych funkcji, bo na nich stawiałem breakpointy, kod jest na tyle kiepskiej jakości, że nie nie podejrzewam jakiś ugly hacków z ładowaniem funkcji poza tablicą importów.
Podziw budzi wiedza wystarczająca do czytania loginu i hasła bezpośrednio z pamięci, jednocześnie nie starczająca aby dodawać kluczy do rejestru przez wywołania winapi. A i jeszcze to sprytne zapisywanie na c:x.exe, a potem kopiowanie, bez atrybutów FILE_ATTRIBUTE_SYSTEM & FILE_ATTRIBUTE_HIDDEN, czy brak wykrywania wersji tibi...

Konfigurator jest czysty raczej chodziło mi czy jest czysty skrypt dodaj.php bo może w skrypcie być np. wysłanie meila do autora.. ale to tylko teoria a jak wiadomo teoria nie zawsze się sprawdza.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom