PA HAC Total Admin Nat<>Nat Pro...

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Witam są już wszytkie screeny oprucz ostatniej zakałdki aktualizacja. Wszytsko co jest na zdjęciach juz funkcjonuje i działa poprawnie.
Nowe screnny, nowej dostepnej narazie dla nielicznych wersji mozna zobaczyc tutaj http://www.pahac.com/zap.html
Dopisek nie mam juz konta na THC.
 

NETKOJI

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 31, 2004
Posty
113
Wygląda OK, ale na Twoim miejscu poprawiłbym błędy literowe i ORTOGRAFICZNE (kompóter??), zanim wypuściłbym to w świat.
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Originally posted by NETKOJI
Wygląda OK, ale na Twoim miejscu poprawiłbym błędy literowe i ORTOGRAFICZNE (kompóter??), zanim wypuściłbym to w świat.
Nowe fotki (aktualne) www.pahac.com/zap.html zdjęcia są aktualne (fimy są nieaktualne niedługo nakręce film ale ostrzegam ze aktualna wersja PA HAC Total Admina jest 1000x lepsza, szybsza, inteligętnijsza,etc. od tej wersji na filmie
<
, jak tylko znajde czas to nakręce film)
;-)
pozdro.
 

Tobi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
114
Originally posted by PA HAC+--><div class='quotetop'>CYTAT(PA HAC)</div>
<!--QuoteBegin-NETKOJI
Wygląda OK, ale na Twoim miejscu poprawiłbym błędy literowe i ORTOGRAFICZNE (kompóter??), zanim wypuściłbym to w świat.
Nowe fotki (aktualne) www.pahac.com/zap.html zdjęcia są aktualne (fimy są nieaktualne niedługo nakręce film ale ostrzegam ze aktualna wersja PA HAC Total Admina jest 1000x lepsza, szybsza, inteligętnijsza,etc. od tej wersji na filmie
<
, jak tylko znajde czas to nakręce film)
;-)
pozdro.[/b]

I wlasnie dlatego uwielbiam trojan PA HAC

Pozdro
 

gjenio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 9, 2004
Posty
9
ja mam nowego pa haca i mówiewam jest zaje**** i dotego nie wykrywalny ;-) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by gjenio
ja mam nowego pa haca i mówiewam jest zaje**** i dotego nie wykrywalny ;-) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
...do czasu ;]
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
wlasnie, tez znalazlem kilka bledow ortograficznych np. na buttonie pisze 'haslo' a w logach zapisuje 'chaslo'
smile.gif
 

Patrycja

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2004
Posty
5
Cze

mam prosbe gdzie moge sciagnac pa hac total admin w tych linkach co podajesz to go niema
 

Tobi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
114
Re: Cze

Originally posted by Patrycja
mam prosbe gdzie moge sciagnac pa hac total admin w tych linkach co podajesz to go niema

:shock:
Pa Hac Total Admin jest ale jeszcze nieopublikowany
 
Do góry Bottom