PA HAC Włam 1.1 z konfiguratorem

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Witam wszytkich. KOrde jakos ostanio nie mogłem zanlesc czasu na nic ciogle gdzies jezdziłem a to na rybki a to gdzies. Noi wrescie wczoraj siadłem i zrobiem konfiguratora do PA HAC Włam 1.1
W konfiguratorku mozna ustawic takie rzeczy
+powidomienie na meila
+hasło do serva
+wpis do rejestru
-nazwe wpisu
-i lokazlizacje gdzie ma sie kopjowac
<


Ulepszyłem troche server i Klienta. Aha standardowe hasło to PA HAC
<

sciogac mozna z www.pahac.glt.pl
Aha Pozdro dla
wszytkich Panów
z
Av
Fv
itp.
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Na początku swojej działalności bardzo mnie zraziłeś i nie mam już zamiaru testować twojego softu :?
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Marku nie tylko Ty tkwisz w takim przekonaniu.
PA HAC jak byś przestał używać infantylnych zwrotów i ograniczył byś troszkę natrętne „pseudo reklamowanie” tych swoich produktów myślę że owe cieszyły by się większym zainteresowaniem (nie bież tego do siebie ale tak to wygląda z perspektywy wielu użytkowników tego forum).

P.S. Spójrz na np. na Wojass-a czy Wspomagacza, Destruktora76 etc. czy oni "latają po forum" i natrętnie zachęcają do swych programów ? Wręcz przeciwnie w/w osoby swą postawą jak i postami markują swe produkty ! (i jak by nie było mają one największe wzięcie !).
 

-=A3Ro=-

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2004
Posty
28
Mi tez haselko nie chodzi troche bezsensu trojan jest udostepniany a nie mozna go uruchomic nawet :-( :-D
 

Chriss

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2004
Posty
40
-=A3Ro=- nie stresuj się....zapodajcie sobie coś do łamania haseł w rarach. Trochę nie moge zrozumieć zachowania Pa Haca, spoko rekalma może być - przynajmniej jeden trojan bardzo często aktualizowany/pisany od nowa, ale ta zabawa z hasłami, utrudnianiem dostępu, może zniechęcić do używania Pa Haca. A szkoda.
 

-=A3Ro=-

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2004
Posty
28
-=A3Ro=- nie stresuj się[/b]

Chriss ja sie wclae nie stresuje
ale ta zabawa z hasłami, utrudnianiem dostępu, może zniechęcić do używania Pa Haca. A szkoda.[/b]
wlasnie o to mi chodzi ze PA HAC jakby na specjalnie utrudnial dostep do swojegotrojanka innym moim zdnaiem to troche nie ma sensu
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Ale co wy sie PA HACem stresujecie? Nie ma lepszych programów? Co on se myśli że on to jedyny?
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
Marek moze i sa ale ten nie jest najgorszy:/ i jak cos niektore wersje sa niewykrywalne [chyba] bo czesto wychodza PA HAC-i;]
A z tym dostepm to moze walka z szybkim wykrywaniwm przez AV ktora prowadzi PA HAC;]
pozdro
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Originally posted by Plik
A z tym dostepm to moze walka z szybkim wykrywaniwm przez AV ktora prowadzi PA HAC;]

Też mi się tak wydaje
smile.gif
ale przecież ktoś z AV też może zapytać o hasło na privie a skąd PAHAC będzie wiedział że ten kolo jest z AV a ten nie ?? a może jest jasnowidzem
<
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Witam wszytkich
smile.gif

Moje odpowiedzi na wasze pytania
1. Nie sądze ze moje programy sa najlepsze
smile.gif
<
i jedyne
2. Tak na poczatku zrailem do siebie troszke ludzi ale to bylo dawno i sorki jezeli kogos urazlilem
3. Co z tą pseudoreklamą hm.... poprostu jak wychodszi nowa wersja to robie to co wszyscy umieszcam na forum info
4. Tak nie wszykie wersje PA HAC sa wykrywalne np. PA HAc Włam 1.1
5. Po co pass do archiwum, macie racje ze urtudniam dostep ale czy niechcecie by trojn zył dłuzej??
6. Tak prowadze wojne z AV i chyba tylko jedyny troszcze sie o dobro moich uzytkowników nie zostawim ich na pastwe losu
7. Aha sprawa pass do archiwum odpisuje wszykim
smile.gif
(z wyjatkiem av0 jak ich rozpoznje to tajemnica
8.Pass jest poprawny w 100% dlaczego wiec wam nie dzila zwrucie uwage jak kopjujecie pas ctr+c, ctr+v i nie patrzycie ze czasmi za duzo kopjujecie czyli spacje zaduzo a to juz wystrczy wtedy oczywiste ze pas bedzie zły
smile.gif

9. No niewiem czy oplaca sie lamac pass do PA HAC wlam hehe
10. Mysle ze odpowiedzilem na wasze wszykie pytania
smile.gif
jak nie to pytac
11. Tak niedługo wyjdzie nowy PA HAC Włam 1.2
smile.gif

Ok to wszytko, walka z av niejest łatwa
<
zawsze znjdzie sie ktos kto wysle PA HAC do av. Chce aby korzystanie z PA HAC stało sie jak przyjmowanie kasy za free
smile.gif
, nigdy sie nie odmawia, przyjemne uzycie, miły interfejs graficzny, fajnie sie z nich korzysta to pieniadze
<
lol
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Właśniedostałem maila od PA HAC z hasłem i wszytsko działa poprawnie, więc stosujcie sie do punktu ósmego(patrz wyżej) :-D
Pozdrawiam

edit: Jeszcze sprawdziełm tegho starszego maila z hasłem i działało :-D
 

asterot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
1
Zgadzam sie z punktem ósmym(z pozostałymi też...) hasło jest jak najbardziej poprawne i wszytsko działa chyba że samemu sie czegoś nie przekręci itp. :)
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
W sprawie hasełka potwierdzam słowa Etera. Tez dostałem hasło od Pa haca i spoko zadziałało. Punkt 8 i wszystko bedzie ok
smile.gif
 
Do góry Bottom