Paszczuś 1.7 info for Neo

Vito

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2004
Posty
2
Tydzień temu ściągnełem sobie wersję 1.7 i właśnie testuje. Na wstępie duże uznanie dla autora gdyż program jest świetny i z niewielką ilością usterek. co do powiadomienia mailem błąd z jednym serwerem o2 można łatwo naprawić (piszę o tym w jedym poście na tym forum). testowałem w LANie z łączem szerokopasmowym i działa bez zarzutu. natomiast rzeczywiście w przypadku modemiarzy maile nie przychodzą - to bedę jeszcze sprawdzał. co do antywirów to moja lekko zmodyfikowana wersja wysyłana w zeszłym tygodniu przeszła wszystkie, zarówno na serwerach wp i op (i to wysłana otwartym kodem jako game.exe) jak i Norton 2004 i mks.
w kwesti propozycji do nowej wersji proponuję wypuścić wersję light czysto szpiegowską. Niestety kolejne atrakcje powodują iż serwer nieprzyzwoicie staje się ciężki (np. Mo Sucker) i siłą rzeczy nie wszystkie funkcje działają poprawnie bo zawsze czegoś się niedopatrzy. z osobistego doświadczenia lepiej bazować na kilku oddzielnych programach (osobny trojan główny, osobny keylogger, osobny serwer http do downloadu itp). pozwoliło by to gwałtownie odchudzić serwer i rozbudować funkcje spyware. (powiadomienia by mail and GG, dostęp do mikrofonu i kamery lamera, dostęp do archiwów gg itp).
Pod tym względem polecam do testów dość ciężką staroć - Nova 1.0 na pewno przyda się w pisaniu kolejnych wersji.
Greatings Vito
 
Do góry Bottom