Paszczus 1.6.4 - lipny

TTom3k

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2003
Posty
10
Eh...zawiodlem sie na tym trojanie ;/
Po 1. Serwer sie automatycznie usuwal po ok. godzinie ;/ I nie wykryl go zaden antyvir po prostu sie sam usunol...podrzucilem jeszcze ras serwer i jak narazie dziala juz mi jakies 3h zobaczymy co bedzie pozniej ..
Po 2. Nie mozna wlaczyc ofiarze zadnego pliku np. uruchomic innego trojana ;/ Wpisuje dokladna sciezke i lipa
Po 3. Nie mozna usunac plikow ..daje usun i nic ;/
Ciekaw jestem czy dziala opcja format ...
Mam nadzieje ze te bledy zostana poprawione w nowej wersji...Neo dzialaj .
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
"Eh ... Czlowiek zamiast isc do przodu cofa sie do tylu" Ale coz zrobic :>
Po 1 Server nie moze sie tak poprostu sie wylaczac :>
Po 2 Hmm You are Lame
smile.gif
Sorry Big Lame
Po 3 Jak wyzej :>

Mi jakos dziwnie server dziala non-stop (juz 4 dni)
 

TTom3k

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2003
Posty
10
Haha ..n/c ! Chyba ja go nie usuwalem a to ze sie sam usunol to znaczy ze cos nie jest dopracowane ! a na pkt 2 i 3 nie wiesz co odp. wiec sam jestes BIG LAME
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Hihi Buhahahahha
<
No nie tacy ludzie jak Ty mnie rozmieszaja :>
Ale niech ci bedzie odpowiem ci na te pytania 2 i 3
ad2. Mozna wlaczyc pliki z rozszerzeniem exe jpg itp wiec nie mow mi ZE SIE NIE DA bo da sie wszystko :>
ad3. Pliki mozna usuwac ale trzeba umiec

Zacznij moze zabawe z Trojanami od jakiegos Trojana dla lamerow a potem bierz sie za lepsze :>
 

chutch

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2003
Posty
20
ttom3k ma troche racji

Rzeczywiście TTom3k ma troche racji z tym, że Twój trojan Neo jest zawodny, a ty po jego krytyce od razu nazwałeś go Lamą. Paszczus jest zawodny z łączeniem - sam próbowałem przez internet a nie sieć lokalną.
Manager jest niedopracowany, bo nie potrafi dzielić łańcucha znaków - to jeszcze zależy od transferu, jeżeli jest strasznie zapchany to trojan sobie zupełnie nie radzi, np. gdy ktoś ma włączoną Kaze lub eMulka Podobny problem występuje w liście porcesów. Ogólnie trojan jest na poziomie i mysle, że poprawisz te błędy (lub już to zrobiłeś) w kolejnej wersji.

Pozdrowienia
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Ja testowalem Trojana na laczu 256kb/s i all ladnie chodzilo :>, a co do laczenia to Trojan laczy sie prawie ze wszystkimi kompami ktore maja zewnetrzny IP (no chyba ze maja Firewalla)
Lista procesow moze nie dzialac prawidlowo na XP, bo poprostu nie mialem gdzie tego testowac (nie mam dostepu do XP). No i to chyba tyle
 

TTom3k

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2003
Posty
10
No Neo ..jak sam mi napisales na GG mozliwe ze na XP sie trojan XXXXX . Wiec niech cie nie dziwia moje uwagi na forum - mowie po prostu co nie dziala ..
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
W przyszlosci postaram sie napisac 2 Trojany :> Jeden na XP/2000/NT a drugi na Win 9x
 
Do góry Bottom