PaSzCzuS1.8 Porady

Tony23

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
1
Na początku chciałem wszystkich serdecznie przywitac i z góry przeprosic za tego posta który nie raz w róznych formach był zadawany przez innych niedoświadczonych uzytkowników.
A więc posiadam wyzej wymieniona wersje konia(niezarejstrowany) , program na 1 rzut oka 1 klasa. Edytowałem server wpsiałem tam swojego maila oraz hasło , podesłałem znajomej;) odpaliła i po 1 nie dostałem potwierdzenia na maila oraz gdy próbuje sie podłączyc do niej wpisuje jej ip hasło ( wpisuje te same hasło co wpisywałem przy edytowaniu servera) i daje połącz to wyskakuje mi "błedne hasło".
I teraz nie wiem czy to jest wina tego ze mam niezarejstrowny program czy tez tego ze cos zle robie prosze o wyrozumiałosc i sensowne wytłumacznie.
Pozdrawiam
 

Johnny Fuckside

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
35
Z tego co wiem hasła nie powinienes zmieniac. I w konfiguracji serwera i w kliencie (domyslnie jest ustwione hasło którego nie widac w oknie).
Problem z mailem. Nie jestem pewien ale serwer łączy sie ze "swoim" kontem pocztowym ([email protected]) i z tamtąd powinien wyslac maila na twoj adres. Tyle że haslo na jego skrzynke zostało zmienione i pewnie tutaj tkwi problem. Oryginalne haslo na tą skrzynke było "kolakola14" a teraz nie wiem jakie jest. Byś może Neo powie cos więcej
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Hihi wiec tak :> to konto [email protected] to konto takie na przygrywke :> naprawde nawet nie mam wjazdu na to konto
<
, a po 2 zakladajcie se konto na o2.pl to bedza ladnie dochodzic powiadomienia itp :>
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
hmmm.. z tego co wiem to z powiadomieniem na mejla nie ma lekko, bo kazde nowe konto na o2.pl obslugiwane jest przez serwer smtp poczta.o2.pl ktory wymaga autoryzacji, stare konta dzalaja jeszcze na serwerku smtp.o2.pl bez autoryzacji wiec jesli chcecie miec powiadomienia na mejla musicie miec stare konta z o2.pl, wiem to bo mam 3 konta na o2 2stare i 1nowe i na nowe nie dochadza powiadomienia i tez sie nieda wyslac mejlbomby
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Mozliwe, ze na XP nie chodza hmm gdzies 1/5 komend :> np wylaczanie itp kompa (chyba)
 

mophus

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 5, 2003
Posty
20
przesyłanie ip na maila zawsze sprawia troche problemów. Proponuje w następnej wersji dodać funkcje powiadomienia przez icq albo nasze polskie gg(z tego co wiem to można to zrobić)
 
Do góry Bottom