Perfect Keylogger i przesyłanie logów na FTP

dieselek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
2
Jako że jestem tu nowy i to mój pierwszy post WITAM wszystkich mniej i bardziej zaawansowanych hakerów
<


Tak jak pisałem w temacie post dotyczy BPK i przesyłania logów na FTP, a w zasadzie chciałbym prosić o pomoc w tej kwestii. Jestem na etapie testowania tego programu przed podrzuceniem go pewnej osóbce:) a chciałbym żeby to wypaliło bo bardzo mi zależy na tym.... Dlatego mam kilka pytań, ale od początku.
Powiem że osoba której podrzuce zbindowany pliczek (mam dostęp do tego kompa więc problemu nie będzie:)) ma lekko mówiąc MIERNE pojęcie o komputerach więc skapy nie bedzie na pewno. Ale jest jeden kłopocik.... Ona ma na kompie firewalla Kyrio Personal (sory jeśli przekręciłem nazwe). I tego właśnie tyczą sie moje pytania:

1 - w BPK jest taka opcja (chodzi mi o menu "FTP" oczywiście) ze bedzie sie on łączyć z moim FTP przez iexplorera w sposób niewidoczny - czy to daje gwarancję że Kyrio Firewall nie wykryje tego??? (w helpie pisało że podobno nie wykryje) dodam że testując to wszystko u mnie (ale bez firewalla) działało i wysyłał na ftp - ale jeszcze nie zdążyłem zassać sobie logów i sprawdzić czy są ok (widziałem tylko że mają małe rozmiary ok 5-6kb - przy opcji wysyłania co 1 godz. samych logów klawiszy)
.

2 - jest jeszcze opcja aby BPK używał passiv mode(pisze że wymagane przy niektórych Firewallach) - nie mam jak sprawdzić na Kyrio Firewall'u ale zaznaczyłem tą opcję - pytanie do Was kochani - czy to będzie chodzić?? Czy może nie zaznaczać tej opcji??? pomóżcie prosze....

3 - i trzecia sprawa - jak zainstalowałem u siebie tą 'paczuszkę' (oczywiście odinstalowując uprzednio BPK) w celach testowych zaistniał pewien problemik. Z początku było OK ale za jakiś czas w tej porze mniej wiecej kiedy BPK niewidocznie wysyłał loga na FTP pojawił się komunikat że "IEXPLORER wykonał niedozwoloną operacje i nastąpi jego......." i jak patrzałem potem na ftp to log z tego czasu bardzo mały... czyli nie poszło wszystko.. i teraz tak sie zastanawiam co mogło być tego przyczyną - jak myślicie??? dodam że w tym momencie Iexplorera nie używałem akurat, ale do netu był dostęp bo mam stałkę. Powiem jeszcze że mam "TROSZKE" (delikatnie mówiąc) zaśmiecony system (98) bo nie mam czasu zrobić formata (pewno z roczek albo lepiej...) - może to jest przyczyną?? Bo wiecie - chociaż tak jak pisałem - osoba która bedzie to mieć u siebie jest ZIELONA w tych sprawach - to jednak wyskakujące komunikaty mogą doprowadzić do jakichś podejrzeń.....

A teraz wpadła mi jeszcze myśl - może te kłopoty związane są z tym że zaznaczyłem opcję PASSIVE MODE w opcjach FTP?? (no ale pisało że konieczne przy niektórych Firewallach a tam jest Kyrio...)

Dodam jeszcze że osoba ta ma sys WinXpPro i praktycznie zawsze uruchamia sys jako administrator- czy to będzie na tym chodzić??
Z góry dziękuje za wszelkie podpo/odpowiedzi. Jeśli macie jakieś przydatne w moim przypadku 'nadplanowe' (znaczy nie poruszone w moich pytaniach:)) wskazówki - będę również bardzo wdzięczny
<



Sorry że ten post taki przydługi wyszedł ale chciałem wszystko w miare czytelnie opisać, a to konieczne aby uzyskać jakieś konkretne i przydatne odpowiedzi... Ale chyba mnie nie wygnacie za to z fonum?
<
 

dieselek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
2
Hej Ludki - to działa ! ! ! !

Wszystko jest ok tylko powiedzcie prosze jak wiecie - czy Kyrio Personal Firewall przepuści niewidoczne wysyłanie logów na ftp iexplorerem z funkcją passive mode???? i czy to pójdzie na Win Xp Pro?? czy ktoś to przetestował???
plizzzzz powiedzcie
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
utrudniasz Sobie zycie. masz dostep do komputera wiec utworz regule w firewallu aby przepuszczal to i przestaw gdzies do srodka regul albo na poczatek...
 

cebix

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2004
Posty
1
Ja to potrzebuje kogos kto pomoze mi skonfigurowac BPK, mianowicie opcje e-mail i FTP. Czekam na odpowiedzi.
 
Do góry Bottom