Perfect keylogger oszalał...

rekino

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 21, 2003
Posty
2
Mam taką sytuacje, że ustawiłem program zeby wysyłał maile co 30 minut i co 5 minut screenshoty. Wszystko było w sumie ok, coprawda nie wysyłał mi co 30 minut, bo zdarzało sie, że nawet pol dnia nie dostałem maila lub więcej a ta osoba siedziala na kompie. Dziś otwieram maila a tam szok. Skrzynka full, peka w szwach. Może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że teraz dostaje maile co...2 minuty i dostaje w jednym takim mailu 30 zrzutów
<
. O ile poprzedni narzekałem ze program nie wysyła maili punktualnie to teraz mam wiekszy problem bo skrzynka sie zapcha w godzine
<


Czy ktoś moze mi poiwedziec co mogło sie stać ze program zwariował, czy miał ktoś podobną sytuacje ?

Czy można jakoś temu zaradzić ?
 

NETKOJI

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 31, 2004
Posty
113
A nie jest to przypadkiem kwestia opóźnień wynikających z obciążenia serwerów pocztowych?
 

rekino

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 21, 2003
Posty
2
Powiem tak: screnshoty są stare i powtarzają sie w kazdym mailu ( te same ) natomiast keystrokes.html jest aktualizowane wlasnie co 2 minuty, bywa ze nawet co minute
<
No coż, zobaczymy jutro...
 

Kuman

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2004
Posty
39
Ja zauważyłem że keyloggi potrafią samoistnie się spieprzać. Nieraz jest to spowodowane innymi zainstalowanymi na kompie ofiary programami kożystającymi z tego samego portu co keylogg...
A nieraz kiedy system jest zasyfiały od różnych programów też potrafi być ciekawie...
pozdro
 
Do góry Bottom