Perfect KeyLogger - wciąż to samo..

G

Guest

Gość
Witam!

To, że temat był juz poruszany baaardzo wiele razy jak zauważyłem w postach itd.. to dalej nic sie nie dowiedziałem.
Chodzi mi o Perfect Keylogger'a. Problem jak u większości - zły kod. Mam wersję bulid 1.4.7.4 i wpisywałem przeróżne kody i te z postów i te z sieci... No wiec nie kumam, czy gdzies robię błąd?
następny problem Laika
smile.gif
Kiedy już sobie uruchomię tego KLog i ustawie wszytkie opisane (w innym posicie) opcje itd.. jest ok. Ale co dalej ? Co wysłać i jak - tego też sie nie dowiedziałem z innych postów.
Czy mogę kogoś prosić o wyjaśnienia? Może wypunktować co z czym sie je, żeby każdy moł sobie zerknąć, skonfigurowac i posłać i już wiecej nie pytać wciąż o to samo...
Z góry dzieki
Lev.
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by Levis
Witam!

To, że temat był juz poruszany baaardzo wiele razy jak zauważyłem w postach itd.. to dalej nic sie nie dowiedziałem.
Chodzi mi o Perfect Keylogger'a. Problem jak u większości - zły kod. Mam wersję bulid 1.4.7.4 i wpisywałem przeróżne kody i te z postów i te z sieci... No wiec nie kumam, czy gdzies robię błąd?
Tak - masz zle kody ;p
następny problem Laika
smile.gif
Kiedy już sobie uruchomię tego KLog i ustawie wszytkie opisane (w innym posicie) opcje itd.. jest ok. Ale co dalej ? Co wysłać i jak - tego też sie nie dowiedziałem z innych postów.[/b]
nie chce byc zlosliwy ale NICZEGO sie nie nauczysz czytajac tylko "posty". powinienes grzebac w programie az do skutku, az znajdziesz to czego szukasz. a nie jest to wcale nie wiadomo jak ukryte wiec albo ci sie nie chcialo albo zupelnie nie kumaty jestes... kolo zegarka masz ikonke keyloggera, klikasz na niej prawym przyciskiem i wybierasz REMOTE INSTALLATION. nazwa mowi sama za siebie... a dalej postepujesz wedlug tego co ci tam pisze...
 

mlodys_wawa

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2003
Posty
4
mam pl versje ale ci opisze:
1. remote install
2. dalej
3. wybierz program ktory chcesz polaczyc z keyloggerem
4. w polu mozesz (ale mozesz zostawic jak jest) wpisac sciezke gdzie ma sie zainstalowac keylog na zdalnym komputerze
5.dalej
wysylasz plik ktory utworzyl progs ofierze ona go odpala i tyle
nie wysylalem jeszcze nikomu ale zapewne bedzie tak ze ofiary zeby odpalic to bedzie musiala zmienic nazwe plik np xxx_exe na xxx.exe (poczta czy tam antyvir jakis to zmienia)
 
G

Guest

Gość
Originally posted by Johnny Fuckside
To przed wysłaniem spakuj go RARem. Bo niektóre skanery AV skanuja ZIPy

RARem czy innym co za roznica, dowcipnis zamiast instalki prawdziwej wcisnal mi juz po obrobce programik heeh czyli po Remote instalation, a myslalem ze tu sami swoi :evil:
 

Johnny Fuckside

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
35
No to masz pecha
<
Podstawa tutaj to nikomu nie ufać, hehe. Mam nadzieję że wiesz jak go usunąć ? Bo mi juz niechce sie pisac na ten temat
 
Do góry Bottom