Perfekt Keylogger kontra Panda Antivirus

stanley26

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2004
Posty
9
Witam. Jakis czas temu zalozylem pewnej osobie PK i wszystko szlo pieknie, maile cudownie i w miare punktualnie. Niestety akurat teraz kiedy mi zalezy aby widziec co ofiara pisze nie otrzymuje maili. wiem, że ofiara nie robila formatu, ale zainstalowala pelna wersje Pandy i potwierdzila, że ma proby wlaman na kompa, ale Panda wszystko blokuje. Czy jest jakis sposob aby mail doszedl w koncu do mnie ? Kiedy to moze nastapić ? Poprzednio na starej wersji PK byla raz przerwa 2 dniowa i w kolejnym mailu otrzymalem wszystko to co pisala ofiara przez ten czas. Czy w tej chwili mimo ze Panda chroni jej kompa keylogger dziala i zapisuje wszystko oraz przesle mi maila jak jakos cudownie ta panda przestanie dzialać , lub jakaś luka bedzie? Podejrzewam, że nowa instalka nie zalatwi sprawy i szkoda zachodu
<

Pamietam taki przypadek, że mail dlugo nie przychodzil i wyslalem instalke z najnowsza wersją. W pierwszym mailu z tekstem otrzymalem wszystko to co ofiara pisala a wiec PK dzialal i teraz jak np wysle jej za jakis czas najnowszą wersje jak tylko sie taka pojawi, bedzie tak samo bo ten co teraz ma zalozony pomimo blokowania przez pande zapisuje wszystko ?

Wie ktos jak rozwiazac ten problem?

Sorki ze tak chaotycznie napisalem.
 
Do góry Bottom