Phishing facebook problem

paolo32

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2013
Posty
2
Witam stworzyłem stronę phisingową facebooka na której po wpisaniu danych zostają mi one wysyłane na ftp lecz po kliknięciu zaloguj facebook informuje o tym, że wcześniejsza strona nie była oryginalną stroną facebooka i radzi zresetować hasło.Pytanie czy da się to jakoś obejść ? Czy ten sposób już na fb nie działa ? Pozdrawiam
 

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
no wlasnie tez o tym myslalem czy phising w takim wypadku ndal dziala, a jaki adres stronki sworzyles zeby niezucal sie w oczy ?? Masz moze gg ?? pozdrawiam
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Wszystko zależy jak przeprowadzasz phishing, ja uzywam czesto samego fejsa zeby podeslac komus falszywa strone fejsa argumentujac to ze musi sie ponownie zalogowac cos tam cos tam, po wypelnieniu formularzu skrypt przenosi na facebook.com gdzie uzytkownik ma aktywna sesje i jest zalogowany, zadnego komunikatu od fejsa nie dostaje.

Pozdrawiam.
 

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
A chrome niewykryje ci tego jako phising ?? A drugie pytanei ta osoba uzywa zawyczaj iphone do sprawdzania fb gdzie najczesciej ejst program (app) fb. Jak wtedy zachowuje sie strona phisingowa?? ktokolwiek mial taie doswiadczenia?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
nie przeprowadzisz phishingu jezeli osoba korzysta z appki na iPhone'a. Ona standardowo laczy sie z glowna strona fejsa i nie podmienisz adresu. Co do Twojego pytania - jeżeli zrzucisz zdjecia na swoj hosting a nie bedziesz ciagnal bezposrednio od fejsbuka to google chrome nie powinien miec pretensji do Twojej stronki, przynajmniej do mojej nie ma a stoi juz ladne pare miesiecy :)

Pzdr
 
Do góry Bottom