PHP vs C++ vs Java

enqq

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2012
Posty
1
Witam, mam do was pytanie to znaczy jakiego języka programowania najlepiej się nauczyć(jaki się najlepiej rozwija, najwięcej ofert pracy, hacking)... Trochę już to z googlowałem ale chce znać również wasze zdanie na ten temat
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Postawiłbym na PHP, aczkolwiek niech się bardziej"obyci" wypowiedzą. Mu nie chodzi tylko o bycie haxiorem..
 
Ostatnia edycja:

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Niby czemu PHP? Zależy, co się chce robić. Jak ktoś chce reversować np. boty to co mu PHP w tym wypadku da?
Nie ma odpowiedzi na to pytanie, z aktualnymi informacjami podanymi przez OP.
 

oskarasgda

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2012
Posty
9
Hm ale czy PHP to jest taki typowy język programowania? w jakimiś sensie tak ale wg mnie tylko do programowania po stronie serwera. Czasem (a może i nawet częściej) takie zastosowanie jest niewystarczające.
Jeśli nauczysz się C, C++ to w dość łatwy sposób będziesz mógł przesiąść się na inne języki jeśli pracodawca sobie tego zażyczy.
Ja osobiście przyzwyczaiłem się do Javy moi koledzy nie wyobrażają sobie życia bez C, inni bez Delphi.
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Sam preferuje C i jestem z niego zadowolony :)
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
Jak dopiero zaczynasz to nie ma aż takiego znaczenia od czego zaczniesz, ja zaczynałem od php i nie miałem problemów przejściem na inne języki, bo łatwo tam było złapać np. podstawy algorytmów jak nie musisz się martwić o zarządzanie pamięcią itp. Można się skupić na programowaniu.
Potem jak ogarniesz podstawy programowania w ogóle to sam coś sobie wybierzesz.
 
Do góry Bottom