Pilnie proszę o pomoc!

henia

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2013
Posty
1
Witam,
wiem, że kilkakrotnie był poruszany już ten temat ale jako że jestem osobą która nie miała styczności i potrzeby łamania haseł jest to wszystko dla mnie zbyt trudne. Nigdy się tym nie interesowałam, więc czytając wszystkie tematy jest to dla mnie czarna magia, a mam coraz mniej czasu by coś zadziałać. Pościągałam różne programy próbowałam coś działać i nic mi się nie udało. Wierzę w to że jest osoba w naszym kraju która bezinteresownie może pomóc.
Potrzebuje osoby która mi wszystko wytłumaczy krok po kroku co należy zrobić, co gdzie wpisać bądź sama przejmie incjatywę w tym działaniu. Chodzi o złamanie hasła do poczty, najprawdopodobniej (a wręcz jestem pewna ) jest to onet. Więcej informacji udzielę w prywatnej korespondencji.

Jeżeli nie ma takiej osoby która chce coś bezinteresownie zrobić i mieć satysfakcję z tego że komuś pomógł to w drodze dogadania się zapłacę.
Pozdrawiam.
 

CoreQuad

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2013
Posty
16
Witam.

Kazdy ceniony haker "zawola" sobie za taka przysluge... To tak jakbys prosil o to by ktos Cie nauczyl palic a palilibyscie tylko jego "stuff".

Do tego trzeba miec wene, ambicje, wiare, cierpliwosc, wiedze, uiejetnosci.

Oczywiscie podstawy sa proste ale zawsze sa male "kruczki" z dnia na dzien sie zmieniajace.

Jezeli jestes zainteresowany PROFFESIONALNYM servisem to musisz sie liczyc zz wydatkami.

Pomoc+Instalacja+Pliki (Prywatne [FUD])

[email protected]

Wyslij Email z informacjami.
 
Do góry Bottom