pilnie szybka pomoc prosze

L

lamaa

Gość
witka wszystkim, mam pytanie mam Inwigilatora, wyslalem kolesiowi trojana, wiem ze odebral, ale jak sparawdzam jego IP Inwigilatorem to ma takie same IP co kolega 2 bloki dalej, a client sie nie chce polaczyc. jakie jest jego prawdziwe ip (jego ip i host pokazuje mi sie takie 62.233.177.182 nervosol.magma-net.pl). uzylem caffeiniego jak zrobic zeby dzialal?

z gory dziekuje wszystkich za odpowiedzi
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Moze kolo nie ma stalych lacz i dlatego ma zmienne IP. A jesli chodzi o cafeiniego to jak sie go konfiguruje to jest opcja wysylania maila (o ile sobie to ustawisz).Jrsli sobie ustawisze losowo wybrane porty to za kazdym uruchomieniem kompa i podlaczeniem do netu serwer bedzie ci wysylal info tzn. jego IP, na ktorym porcie nasluchuje serwerek, nazwe jego kompa itd.Tak wiec trzebs go tylko odpowiednio skonfigurowac, podlozyc i po sprawie. Ajesli chodzi o Ip na GG do w dziale Irc ICQ GG jest tam forum Ip na GG mikiego. Jest tam to wytlumaczone tak ze kazdy to zrozumie!!
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Jeszcze mozna to sprawdzic sposobem:

wywylajac mu maila...wtedy w wlasciwosciach wiadomosc masz.

yy IRC. ---> /dns <nick>

I jak masz Linuxa "EKG" pokazuje IP..zalezy od kilku czynnikow.
 
L

lamaa

Gość
inaczej...

dzieki chlopaki ale nie oto mi chodzilo, ja mam jego ip, wyjasnie wam na innym przykladzie.



komp w kawiarence ma IP (sprawdzilem winipcfg) 10.1.1.4 zainstalowalem cafeiniego. jak mam sie polaczyc z servem?



tak samo ten koles ma ip zalozmy 213.224.14.1 i jest na hoscie nervosol.magma-net.pl. ale jego ip lokalne czy jakies tam jest chyba inne, rozumiecie juz o co mi chodzi?
dzieki za odpowiedzi

mam wszystko tego kolesia i wiem ze zainstalowal bo cafeini mi przyslal info z 6 razy.

mam jego ip z Inviligatora, mam jego ip w sieci lan , mam host ale nie moge sie polaczyc...
a gdu wpisuje np host/ipLAN
mowi ze nie moze polaczyc sie na porcie 51966 ...

czy ktos na tym forum potrafi mi pomoc ?????
 
B

b4d4ss

Gość
koles ma wewnetrzne ip, jest za maskarada.. server nie dopusci do niego niczego z zewnatrz, jedyna mozliwosc maja kolesie ktorzy sa u niego za maskarada czyli prosto rzecz ujmujac razem z nim w sieci,ty laczysz sie z serverem a nie z kompem ktory ma wewnetrzne ip..
anyway jednym slowem rzecz ujmujac .. qpa
<
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
witka wszystkim, mam pytanie mam Inwigilatora, wyslalem kolesiowi trojana, wiem ze odebral, ale jak sparawdzam jego IP Inwigilatorem to ma takie same IP co kolega 2 bloki dalej, a client sie nie chce polaczyc. jakie jest jego prawdziwe ip (jego ip i host pokazuje mi sie takie 62.233.177.182 nervosol.magma-net.pl). uzylem caffeiniego jak zrobic zeby dzialal?

z gory dziekuje wszystkich za odpowiedzi[/b]

To juz pisalem n razy ale jescze raz napisze
napisz mu zeby wszedl na ftp://twojeip//
uruchom X-NetStat i masz jego IP.
 
L

lamaa

Gość
b4 czyli twierdzisz ze sie nie da?? fuuuuuck !

ja mam jego ip zewnetrzne i to za maskaradš, jestes pewien ze nic nie moge zdzialac???
 
B

b4d4ss

Gość
no jak mozesz dostac sie do czegos czego faktycznie nie widzisz ?po to sa sieci lokalne, z jednym ip, servery maskarady etc. zeby wlasnie to bylo niedostepne z zewnatrz.
 
Do góry Bottom