Plik małego zrzutu

Tykis

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
32
Witam.
Bardzo bym prosił, żeby ktoś odczytał mi plik zrzutu. Probówałem ściągać microsoft-owe narzędzia do debugowania, ale sypie mi błędami przy instalacji i jeszcze komunikaty, że instalator windows przestał działać (win 7 x64).
Jeśli można to przy okazji prosiłbym o interpretację błędu - podejrzewam grafikę albo RAM, bo tylko to jest używka, reszta nowe. Chyba, że to jakiś systemowy błąd albo jakiś syf złapałem... :mad:
Z góry dziękuje na pomoc.

Witam ponownie.
Jakoś w trudach udało mi się zainstalować debugging tools for windows, ale symboli już nie, no bo jakże, nie może byc tak prosto i łatwo:mad:
No więc od 14 kwietnia mam 6 pliczków małego zrzutu pamięci, z czego ostanie trzy to wczoraj - tyle samo bluescreen'ow rzecz jasna miao miejsce
Debugger pokazał, że 3 z nich " propably caused by: hardware"
a pozostałe to przez pliki: ntfs.sys, ndis.sys, ntoskrnl.exe
Zrobiłem wczoraj test pamięci windowsowym narzędziem (win7 x64) i po ponownym zalogowaniu miało pokazać wyniki testu, no więc dowiedziałem się tyle, że jest problem z pamięcią :D:D:D
Dziś więc ściągnąłem memtest na pendrive załadowałem i nic!!! żadnych błędów, potem zamieniłem jeszcze kości miejscami i to samo. Jak narazie brak blue screena.
Ma ktoś jakieś sugestie??
Bo ja już miałem pisać do sprzedawcy albo do geil'a bo przecież dają lifetime warranty (szczere nie zagłębiałem sie niegdy w temat i nie wiem ile tym prawdy) ale żadnych błędów nie widzę. Zobaczymy co przyniosą następne dni.
Pozdrawiam
P.S. Jeżeli miałabyc edycja poprzedniego postu zamiast dodawania to przepraszam
 

Attachments

  • 050211-17456-01.rar
    22,5 KB · Wyś: 3
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom