Plik sterujacy zasilaniem

xiron3

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2008
Posty
2
Witajcie
przepraszam że pisze tu...
Mam pytanie związane ze zdalna administracja
(ZWiazek jest taki ze posiadam takowa)
Chcialem sie zapytac czy Windows (XP) steruje zasilaniem komputera czy tylko bios.... chodzi mi o to czy jest mozliwosc podmianki jakiegos pliku systemowego sterujacego zasilaniem?? Jesli taki plik istnieje ?? I gdzie taki plik sie znajduje??

Moga sie pojawic komety negatywne weic wyjasnie po co mi to ...
a wiec JA planuje zmiane komputera.... AMD 500 MHz 128 MB ram 16 GB HDD ...mam juz go dosyć.... ale niestety reszta mojej rodziny nie chce.... jesli ja siade i cos z nim zrobie to raczej nie bede mogl liczyc na podmianke.... ale podmianka pliku sterujacego zasilaniem tak zeby zrobil PC pufffff (Usmażyć HDD , procka karte graficzna... no wiekszosc elemetów by nie bylo mowy o dokupieniu i wymianie starych uszkodzonych czesci na stare dobre). Prosze o pomoc i jesli jest taka mozliwosc o udostepnienie takowego "spreparowanego" pliky

A jesli nie istnieje takowy plik to prosze o inne mozliwosci usmazenia PC

Z gory dziekuje
 

Bartolmeo

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2008
Posty
19
Jeśli naprawde masz dosyć komputera proponuje zablokować wiatraczek, do stacji cd-rom wlozyc pociętą CD i np możesz jeszcze pare razy pokopać w komputer. zapewniam że przestanie działać. Ale najpierw upewnij się czy jak ten komputer Ci się zepsuje to czy na bank dostaniesz nowy.
 
Do góry Bottom