Połączenie się z innym komputerem

klopsik414

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2012
Posty
3
Witam chciałbym się zapytać jaki program służy do łączenia się z innym kompem . Ja widziałem że jest taki że jak się podłączysz do innego kompa to na swoim widzisz jego pulpit i można mu np wyłączyć kompa . Posiadam 2 kompy w domu ja jestem podpięty przez kabel a 2 przez wifi i chcę się włamać do 2 . Proszę o pomoc
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
Do zdalnej kontroli służą trojany jakbyś chciał pisz mi na PW dam Ci dl link do CyberGate lub DarkCometa. Mogę tez pomóc Ci z konfiguracją i zacryptować plik za 3$ do poziomy niewykrywalnego przez anty-virusy(FUD).
 

klopsik414

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2012
Posty
3
Ja tam nie chcę trojana siostrze wpieprzyć wiem ze jak ma się zainstalowany program i ten 2 komp tez go ma to można się dostać do niego .
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
teamviewer, realvnc, mstsc?
 

klopsik414

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2012
Posty
3
teamviewer to ten :) poradniki poczytam . Thx trojanxem .. Ej można to jakoś ukryć by na pasku startu się nie wyświetlało ?
 
Ostatnia edycja:

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Dawno tego nie robiłem spróbuj:
1)[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]
"NoTrayItemsDisplay"=dword:00000001
"HideClock"=dword:00000000
to powinno chować wszystko prócz zegarka.
2) Pasek - Zadań - Właściwości - Ukryj ikony - nieaktywne - Dostosuj
Nie dam sobie ręki uciąć czy to działa, nie miałem czasu sprawdzić.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Albo po prostu Remote Desktop..
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Tylko, że remote desktop (mstsc) jest raczej złym wyborem tutaj. Zalezy mu na dyskrecji, a przecież logując się przez mstsc siostra zostanie wylogowana...
 
Do góry Bottom