połączenie się z wifi u sąsiada

schopen

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2009
Posty
1
witam mam problem bo nie długo będę zmieniał internet na inny ale przez kilka dni nie będę mieć internetu i pomyślałem żebym się podpioł do kolegi sąsiada.
tylko nie wiem jak to zrobić on posiada sieć zabezpieczoną. i chciałem się połączyć przez wifi. możecie mi pomóc ???
a i jeszcze mam jedno pytanie jest możliwość zwiększenia zasięgu wifi w komputerze ??
 

dominixon1300

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2009
Posty
23
Jeśli masz radiówke to sobie załatw netcut i zmień sobie MAc przez ten program etherchange i tak jakbyś miał internet za darmo. Nie mogę Ci pokazać całej instrukcji poniewaz autor sobei zabornił jeśli chcesz wejdz na mojego postaa w sprawie MAC& IP i tam jest opisane
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Możesz zwiększyć przez kupienie odpowiedniej anteny. Są różne rodzaje. Dookólna, szczelinowa itd.. Kup sobie jakąś kierunkową byle nie yagi bo te gówna są robione w garażach. Zasięg/moc anteny liczy się w dbi. Ta mała antenka domyślna przy kartach, routerach itd ma 5dbi. Kup sobie coś mocniejszego. Poszukaj na forum o łamaniu wep. Znajdziesz temat z aircrackiem i przechwytywania pakietów.

Pozdro
 
Do góry Bottom